Найкращий туристичний сайт

Знамениті пам’ятки Нью-Делі

Нью-Делі був побудований в 1920 на південь від старого міста. У самому центрі міста стоїть чудовий палац Раштрапаті Бхаван, побудований в 1929 році. Сьогодні він є резиденцією чинного президента Індії, і одним з найбільших архітектурних будівель 20 століття. Всього в 20 хвилинах ходьби розташований один з найпрестижніших готелів Нью-Делі — Eros Hotel.

Національний музей

Знайомство з містом, а також культурою Індії почніть з відвідування Національного музею. Колекція музею включає експонати, зібрані з усіх куточків Індії. Серед музейних зібрань є теракотові статуетки, колекції ювелірних прикрас і старовинної зброї. Центральне місце займає експозиція, буддійських божеств і предметів для здійснення релігійних ритуалів, скульптури, шовкові прапори і багато іншого.

Гробниця Хумаюна

Архітектурний комплекс гробниці, яка була побудована з пісковику і світлого мармуру, стала прототипом Тадж-Махала. Ансамбль є яскравим зразком архітектури моголів. Гробниця була зведена в середині 16 століття за наказом Хаджі Бегум, старшою дружиною Хумаюна. Розкішна будова розташоване в оточенні мальовничого саду. Також в саду були побудовані гробниці для цирульника Хумаюна і архітектора Тадж-Махала.

Мечеть Джама Масджид

Це одна з найбільших мечетей країни, яка входить в число останніх споруд Шаха Джихана. Зведення мечеті почалося в 1644 році і завершилося в 1658. Мечеть включає чотири кутові башти, три арочних входу і два сорокаметрові мінарету. Відвідувачам дозволяється піднятися на південний мінарет, звідки відкривається чудове видовище на місто. У внутрішньому дворі знаходиться басейн для обмивання стоп, рук і обличчя. Вхід не мусульманам в мечеть заборонений, особливо під час молитви.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: