Найкращий туристичний сайт

Женева: популярні свята і визначні пам’ятки

Женеву можна назвати перлиною не лише Швейцарії, а й цілої Європи. Цей невеликий і дуже гарне місто славиться на весь світ своїми пам’ятками.

Як відомо, Швейцарія — країна годин. Тому і Женева, як столиця, славиться своїм годинником. Тут Ви можете не тільки відвідати знаменитий Швейцарський Музей годин, але і побачити секундну стрілку, найбільшу на світі, на вуличних годинниках з квітковим циферблатом. І, звичайно ж, тут Ви знайдете безліч інших цікавих місць.

Що відвідати в Женеві: цікаві свята і події

Жителі Женеви — дуже веселий народ. Практично кожен день в місті влаштовуються свята і карнавали. Туристи з різних країн приїжджають до Женеви, щоб від душі повеселитися і отримати море позитиву. Кожна пора року в Женеві починається з свят.

Так, з початком зими, швейцарці відзначають день перемоги над військами Наполеона і знаменитий Ескалад (день звільнення міста від поневолення герцогом Савойський).

Навесні проходить щорічний Женевський автосалон, на який з’їжджаються з різних куточків земної кулі.

Але, найбільша кількість святкових дат доводиться на літо. Це і вітрильні регати, участь в яких щорічно беруть понад півтисячі яхт, і день вступу в конфедерацію, і всесвітньо відомий музичний фестиваль.

А найяскравіший літнє свято в Женеві — Свято троянд. Він триває цілих 7 днів і дарує незабутні яскраві емоції гостям і жителям міста.

Крім розважальних заходів, в Женеві дійсно є на що подивитися.

5 найпопулярніших визначних пам’яток Женеви

Серед безлічі цікавих місць Женеви, перерахуємо п’ять найбільш відвідуваних.

1. Женевський Ботанічний сад

Ботанічному саду в Женеві вже більше 100 років. Тут Ви можете насолодитися красою рідкісних рослин і квітів, послухати заспокійливі голоси птахів, прогулятися вздовж ставків і відвідати зоопарк. Незабутній відпочинок для всієї родини!

2. Міст Монблан

Міст Монблан славиться не своїми розмірами і незвичайною архітектурою, а відкривається видом для туристів на знамениту Гору «Монблан». Міст проходить через річку «Рона» і озеро Женеви. Дане будова є символічним місцем для швейцарців. Уздовж моста розташовані прапори з 23 регіонів Швейцарії, підкреслюють єдність країни.

3. Квітковий годинник

І знову про годинники, адже це символ Швейцарії! Міські квітковий годинник — справжній шедевр, над яким працювали і щорічно трудяться десятки дизайнерів і флористів. Завдяки красі і незвичайності цієї пам’ятки, парк біля озера давно став улюбленим місцем туристів.

У квітковому годиннику ростуть майже 7000 різних кольорів, кожен з яких цвіте свого часу. Тому, якщо Ви відвідаєте Женеву на початку, а після в кінці літа, годинник засяють для Вас абсолютно новими фарбами.

Варто подивитися на цей твір мистецтва, до того ж, парк сам по собі дуже гарний. Тут Ви побачите скульптури, красиво підстрижені кущі та дерева, фонтани і багато іншого.

4. Базиліка Нотр-Дам

Базиліка Нотр-Дам — кафедральний католицький собор Женеви. Його величність підкреслюють старовинні вітражі і витончені статуї, одна з яких подарована самим Папою ще в 1859 році. Це біла статуя святої діви Марії.

5. Будинок Тавель

Тавель — одне з найдавніших архітектурних споруд Женеви. Спочатку будинок був побудований з дерева і інших крихких матеріалів, але після великої пожежі будівля згоріла практично повністю. Тоді представники роду Тавель відбудували замок заново, але вже з міцного каменю. І ось уже майже 9 століть Будинок Тавель радо зустрічає цікавих туристів усього світу.

Вам цікаво побачити все це на власні очі? Тоді пам’ятки Женеви чекають Вас! Якщо Ви будете отримувати фінансову Женеву вчасно великої виставки або карнавалу, то радимо забронювати номер в готелі заздалегідь!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: