Найкращий туристичний сайт

Їдемо до Цюріха: що потрібно знати туристу

Цюріх — місто на воді і, мабуть, найбільше місто в Швейцарії. Сьогодні це місто називають економічної і фінансової столицею країни і «Швейцарської Венецією».

Правий і Лівий береги

Цюріх розділений на дві половини річкою Ліммат. Лівобережна частина міста славиться своїми культурними пам’ятками, картинними галереями і безліччю магазинів. Але, головне, тут знаходиться одна з найбільших в світі фондова біржа. Крім того, Ви можете відвідати фірмові бутіки і будинки мод і придбати товари таких відомих швейцарських виробників як Freitag і Fabric Frontline.

У той час як Лівий берег — більш сучасна половина Цюріха, права частина Niederdorf складається з старовинних будинків і вулиць і являє історичний інтерес для туристів.

Основні визначні пам’ятки Цюріха

Якщо Ви плануєте побувати в цьому дивовижному місті, обов’язково відвідайте основні визначні пам’ятки. Це храм Святого Петра, ботанічний сад, зоопарк. Але, найцікавіше тут — це музеї.

Любителям кави радимо відвідати музей Й. Якобса, де Ви зможете дізнатися всі тонкощі, що стосуються цього чудового напою.

Цінителям мистецтва і живопису потрібно сходити в музей Рітберга або Бюрле, відвідати Schweizerisches Landesmuseum і Музей сучасного мистецтва. Тут зібрані знамениті скульптури, картини та інші світові шедеври.

Рада туристу — купіть ZurichCard

Якщо хочете заощадити на проїзді, відвідуванні музеїв, або випити безкоштовний коктейль в барі, купіть карту ZurichCard, яка дає багато пільг туристам.

Цюріх — хранитель світових валютних запасів

А чи знаєте Ви, що коли гуляєте по Цюріху, ходите по світовим валютним запасам? Адже в цьому місті зосереджена величезна кількість підземних грошових сховищ. Знатні багатії світу вважають за краще зберігати свої фінанси в Цюріху не просто так. Це місто давно зарекомендував себе як надійний і стабільний фінансовий центр держави.

Знак якості — товари швейцарського виробництва

Так, тут зберігається і витрачається дуже багато грошей! Якість тутешніх товарів відомо на весь світ. Наприклад, немає престижніше подарунка, ніж справжній швейцарський годинник, а в аптеці Вам порадять саме швейцарські ліки, як найкращі.

Цюріх не дарма називають одним з найперших міст світу за рівнем життя, адже навіть вода у фонтанах міста цілком підходить для пиття. Місцеві жителі вже давно звикли до найвищого якості всіх життєвих благ і навіть не уявляють, що буває інакше.

Не вірите? Поїдьте в Цюріх і переконайтеся самі! Готель можна забронювати тут.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: