Найкращий туристичний сайт

Відпочинок в Мінську для всієї родини

Сімейний відпочинок в Мінську прикрашають розважальні центри для дітей. Батьки можуть спокійно відпочити, поки їхні чада стрибають на батутах, катаються з гірок. А ще кожен такий центр означає:

• регулярні свята для дітей,

• гральні автомати,

• лабіринти,

• Ростові ляльки.

Спортивна сім’я може з комфортом кататися на велосипедах. Довжина доріжки складає двадцять сім кілометрів. Вона починається поблизу від ЧИЖІВСЬКА водосховища, проходить по місту, закінчуючись біля Мінського моря.

Траса йде уздовж набережної через парки відпочинку. Доріжка має відмінне покриття і таку ширину, що можна їхати відразу в двох напрямках. Гарне місто надає також масу інших можливостей як для дорослих, так і для дітей. Серед городян і приїжджих популярна лижероллерной траса, прокладена навколо території клубу футболістів «Мінськ». Протяжність її становить п’ять кілометрів на пересіченій місцевості. Ширина в середньому дорівнює чотирьом метрам, взимку — п’яти. Траса відрізняється:

• хорошим освітленням,

• наявністю машин, штучно виробляють сніг.

Саме тут проходять видовищні змагання: влітку — на Кубок по лижероллерной кросу, а взимку — Мінська лижня.

У музеях Мінська теж цікаво

Музей авіації в столиці знаходиться в аероклубі, близько від МКАД. Дістатися можна без проблем на автобусі або маршрутному таксі. Музей налічує шість вертольотів і двадцять три літаки. Серед експонатів є рідкісна авіаційна техніка. Її можна не тільки оглянути, а й зазирнути всередину. Дозволена примірка кисневої маски, а також висотно-компенсуючого комбінезона.

У передмісті Мінська увагу туристів привертає Музей старовинних технологій і народних ремесел. Він дає зриме уявлення про те, як в давні часи створювали керамічні вироби, працювали в кузні, пекли хліб і робили сир. Екскурсовод захоплююче розповість про старовинні технології. Продукти можна спробувати, а потім покататися у візку або верхи.

Ботанічний сад, що розкинувся на площі в 153 га, по праву вважається серед найбільших на континенті. Колекції налічують понад дев’ять тисяч рослин. В оранжереї гостей цікавить екзотична флора субтропіків і тропіків:

• лавр і евкаліпт,

• орхідеї і інжир,

• бамбук і багато іншого.

Коли влітку душно і спекотно, в Ботанічному саду затишно, тихо і прохолодно. Тут можна просто погуляти або замовити екскурсію.

Мінські парки, які дарують радість

Як городян, так і приїжджих для відпочинку з дітьми по-особливому приваблює в Мінську Центральний парк. Він прекрасно підходить для активного дозвілля і прогулянок. Неподалік знаходиться метро «Площа Перемоги», в безпосередній близькості — головний столичний проспект. Це зумовило високу відвідуваність парку.

Тут багато різноманітних атракціонів, включаючи самі екстремальні і дитячі. Чудово обладнаний майданчик для дітей. Варто відзначити хорошу інфраструктуру. Є чимало кіосків зі святковими атрибутами і їжею.

Туристи зі своїми дітлахами люблять кататися на Дитячій залізниці, про яку професійні залізничники часто говорять як про Малу Білоруської. У дороги протяжністю в 4,5 км все справжнє:

• начальники станцій та провідники,

• машиністи і правила руху,

• вагони і тепловози.

Є міст через річку, дві станції і півтори години шляху. При цьому як машиністи, так і їх начальники — самі хлопці. На станціях і в вагонах звучать дитячі пісні. То там, то тут трапляються казкові персонажі. Є навіть іграшкова електрична модель. Стартує склад поблизу від парку Челюскінців.

Сам цей парк — багато в чому універсальний і унікальний. Тут шістнадцять атракціонів, які підійдуть і для чотирирічної дитини, і дорослого екстремала. У центрі території витончений комплекс фонтанів. Парк Челюскінців займає п’ятдесят і дев’ять гектарів, на яких розкидані точки громадського харчування, шашличні. Є також дві спортивні майданчики, пункт прокату інвентарю, шикарна майданчик для дітей з пісочницею, гірками, гойдалками і так далі. Для танців відведено спеціальний зал.

Прекрасний парк ім. 900-річчя Мінська оточений з двох сторін ЧИЖІВСЬКА водосховищем. Це одне з наймальовничіших місць в місті, приємне і тихе, сприятливе для відпочинку. Виняток можуть скласти хіба що дні, коли в парку організуються культурно-масові заходи.

По-своєму хороший для відпочинку платний парк Dreamland, де є вражаючі дитячі, екстремальні та сімейні атракціони. Він розкинувся на березі Свислочи, пропонує мінчани і туристам зустрічі з героями казок, розважальні програми. Кожне подібне місце вносить свої привабливі риси в образ великого і красивого міста.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: