Найкращий туристичний сайт

Відпочинок в Хорватії — 9 курортних місць Адріатичного узбережжя

Хорватія — держава, розташоване на Балканському півострові. Ця країна є однією з найбільш мальовничих і чистих в Європі. Національні парки, заповідники, середньовічні міста, найчистіші води Адріатичного моря — тут є всі умови для чудового літнього відпочинку. Більш того, Хорватія входить в ТОП-40 популярних туристичних напрямків світу. І якщо ви ще не були в цій дивовижній країні, то настійно рекомендуємо виправити ситуацію.

У цій статті мова піде про найбільш красивих хорватських курортах, які ви точно захочете відвідати.

Спліт

Спліт — головне місто в Середній Далмації. Тут історична забудова з ренесансної та готичної архітектурою є сусідами з сучасними «скельцями». Перлиною Спліта є палацова фортеця Діоклетіана, яку можна побачити в кожному путівнику Хорватії. Пляжі Спліта галькові, скелясті і бетонні платформи. Курорт підходить абсолютно для всіх, в тому числі і для відпочинку з дітьми.

Готелі в Спліті — від 30 EUR/добу

Рабац

Рабац — невелике містечко і молодий курорт, який розташувався в бухті Кварнерського затоки на півострові Істрія. Життя тут розмірене і не галаслива. Гірський масив Учка, соснові ліси і бірюзові води затоки створюють дивовижної краси пейзажі. Галькові пляжів Рабаца неодноразово привласнювали Блакитний прапор ЄС.

Готелі в місті Рабац — від 48 EUR/добу

Острів Хвар

Сонячний острів Хвар знаходиться у Далмація узбережжя. Він зачаровує туристів відмінними пляжами, густими виноградниками і полями лаванди. Столиця острова — місто Хвар — багатий храмами, палацами та іншими історичними спорудами. Відпочинок тут буде затишним і романтичним.

Проживання на острові Хвар — від 22 EUR/добу

Дубровник

Дубровник — прекрасне місто, що розташувався в Південній Далмації. Є одним з найбільш дорогих і популярних курортів Хорватії. Дубровник входить до Списку спадщини ЮНЕСКО як місто-пам’ятник Європи епохи Відродження (поряд з Амстердамом і Венецією). Сюди варто їхати не тільки заради найчистішого моря, але і для ознайомлення з визначними пам’ятками, серед яких фонтани італійського архітектора Онофріо де Ла Каві, францисканський і домініканський монастирі, оборонні стіни, найдавніша синагога в Європі.

Готелі в Дубровнику — від 20 EUR/добу

Острів Крк

Крк — найбільший острів Хорватії, який знаходиться в самому центрі затоки Кварнер. Тут скелі змінюються густими лісами, оливковими гаями і виноградниками. Туристів приваблюють піщано-галькові пляжі, затишні куточки заток і архітектурні пам’ятки. Серед курортів острова можна вибрати такі міста як Крк, Башка, Халудово, Малінська.

Житло на острові Крк — від 34 EUR/добу

Умаг

Умаг — найзахідніший місто в Хорватії. Щорічно тут проводять міжнародний тенісний турнір Croatia Open серії ATP. Пляжі в Умазі переважно галькові і кам’янисті, багато хто з них відзначені Блакитним прапором ЄС. У місті можна побачити споруди римської, иллирийской і кельтської епох, а саме: віллу тіолами, руїни форту Сіпара, церква Святого Перегрина і церква Святого Рока.

Готелі в Умазі — від 28 EUR/добу

Шибеник

Місто Шибеник розташовується в Північній Далмації. Курорт славиться своїми цілющими грязями і чудовим мікрокліматом, який забезпечують фітонциди соснових гаїв і іонізований морське повітря. А ще тут розташовується собор Святого Якова, що входить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Готелі в Шибенике — від 29 EUR/добу

Острів Паг

Острів Паг розтягнувся на 60 км уздовж берегів Адріатичного моря. Місцевість відома своїм мереживом з агави і пажскім сиром. Для відпочинку можна вибрати міста: Паг, Лун, Новаль і Цаска. Крім історичних пам’яток, острів знаменитий своєю тусовочной нічним життям, тому він популярний у європейській молоді, а також у самих хорватів.

Проживання на острові Паг — від 30 EUR/добу

Макарська Рів’єра

Макарська Рів’єра — це цілий регіон, в який входять такі курорти як Макарська, Дрвенік, Брела, Тучелі, Супетар і ін. Регіон характеризується середземноморським кліматом і розвиненою туристичною інфраструктурою. Пляжний відпочинок відмінно поєднується з оглядом середньовічних пам’яток і прогулянками по гірському масиву Біоково. На поромі з Рив’єри можна дістатися на острови Хвар і Брач.

Житло в Макарской Рив’єрі — від 23 EUR/добу

Відпочиваючи в Хорватії, ви забудете про повсякденні турботи, адже життя тут йде тихо і розмірено. Відправляйтеся сюди, щоб назавжди закохатися в чудові курорти Адріатичного узбережжя.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: