Найкращий туристичний сайт

Відпочинок в Батумі: що потрібно знати туристу

Що потрібно туристу, який зібрався на відпочинок в Батумі? Спеціально для вас ми зібрали кілька найцікавіших і корисних фактів, обізнаність про яких допоможе вам провести свою поїздку наіпріятнейшім чином!

Не можна цілуватися

Як не дивно, але поцілунки на вулицях Батумі переслідуються законом — штраф в 50 ларі. Тут це вважається ознакою поганого тону.

Хачапурі

Є просто так аджарські хачапурі можна. Мало того, що вони виділяються величезними розмірами, але ще і запивати їх потрібно виключно чачою (лимонної) або вином (сухим). Тільки так потрібно поводитися в ресторанах.

Ресторан Vox

Це найпрестижніший і найбільш дорогий ресторан у всьому Батумі. Сидячи в ньому можна оглянути все місто, так як розташований він в одному з хмарочосів, на 23-му поверсі. Не зайвим буде замовити на двох тільки одне блюдо, адже порції в місцевих кафе досить рясні.

Спеції

Тим хто любить побродити по ринках, необхідно обов’язково придбати фірмові грузинські спеції, адже вони цінуються багатьма іменитими кухарями.

Варення

Його готують з волоських горіхів (цілісних). Продається ці ласощі на Центральному ринку. Крім того, саме його більше за інших смакоти любив Йосип Сталін.

Аджарський винний дім

Саме тут розливаються славнозвісні вина сонячної Грузії, та й продегустувати їх теж можна — для цього виділено цілий зал. Родзинкою цього вина є те, що виробляється воно з винограду «Чхавері», який виростає виключно в тутешніх місцях. Тим більше, його не продають за кордон — все приготоване вино споживається лише в Грузії.

Чача

Це 70-градусний самогон — відмінний варіант для любителів міцних напоїв. Вариться вона з винограду, після чого настоюється на фруктах, кавових зернах або лимонах.

Атракціони в Батумі

Як не дивно, але дітей на них катають безкоштовно — грузини дуже люблять малюків. Чи не спостерігається і негативного ставлення до туристів.

Вода

Тільки мінеральна! Набеглаві, Лікані і Боржомі — найвідоміші мінеральні води з відмінним смаком.

Магазини

Туристи, які віддають перевагу готувати самостійно, будуть приємно здивовані вартістю овочів і фруктів в місцевих магазинах.

Пляжі

Ніякого сміття там і в помині немає. Все дуже красиво і культурно, так що відпочинок в Батумі з дітьми буде незабутнім. Та й платних пляжів в місті теж не знайти.

Велосипед

Оренда цього двоколісного транспорту дуже популярна, причому не у одних лише туристів, а й місцевих жителів. Маса прокатних пунктів розташована на Приморському бульварі.

Готелі

Що стосується готелів, то ціни тут цілком прийнятні, можна зупинитися в наступних — Divan Suites Batumi, Piazza Boutique Hotel, Piazza Inn та інших. Також ви можете вивчити повний каталог готелів Батумі.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: