Найкращий туристичний сайт

Відпочинок на морі в Гданську

Гданськ часто називають морською столицею Польщі. Крім того, що дане місто вважається курортним, він ще й є економічним, науковим і культурним центром. Гданськ розташований в північній частині країни біля Балтійського моря.

Курорт був відомий ще понад тисячу років тому, і він зумів зберегти атмосферу старовини із середньовічними кварталами. Відпочинок на морі в Гданську є привабливим рішенням для багатьох туристів завдяки розвиненій мережі готелів, піщаних пляжів і відмінній інфраструктурі міста.

Пляжний відпочинок в Гданську — дозвілля на будь-який смак

Гданськ відмінно підходить для пасивного пляжного відпочинку. Тут можна знайти 23 кілометри чистих пляжів, організовані три території для купання, а також тут розташований мовляв довжиною 130 метрів.

Всі пляжі добре обладнані, підходять для сімей з дітьми. У центрі Старого міста розташована Марина — плавуча пристань для яхт, яка ідеально підходить для любителів яхтингу. Тим, хто віддає перевагу активному відпочинку на морі в Гданську, підійде дайвінг, серфінг і байдарковий спорт в затоках і бухтах недалеко від міста. Бухта Стрілки Молтави ідеальна для байдарок.

Що подивитися в Гданську

Кран Журав

Одним з відомих архітектурних прикрас міста є портовий кран Журав — це свого роду символ міста.

Фонтан Нептуна

Фонтан Нептун приваблює багатьох туристів, тому що набережна сама по собі є шикарним місцем для вечірніх прогулянок біля моря.

Старе місто Гданська

Серед визначних пам’яток можна виділити Головне місто, який є старовинним, так як ця частина була створена ще в XIII-XVIII століттях. Верхні Ворота відкривають Королівський Тракт, на вулицях розташовано багато оздоблених міщанських будинків, готична Ратуша і Музей інтер’єрів жителів Гданська.

Де зупинитися

Також в місті багато різноманітного житла і готелів. Туристам, що приїжджають до Гданська відпочити на морі, надано великий вибір варіантів розміщення.

Поселення в Старому місті гарантує близькість історичних пам’яток і дозволяє зануритися в атмосферу старовини.

У Гданську багато міні-готелів, виконаних у вигляді вілл, є дорогі готелі 5 зірок з видом на море. Деякі вважають за краще зупинятися в хостелах Гданська, де досить затишно. Серед п’ятизіркових готелів можна виділити готель Dwór Oliwski, Hilton Gdansk, Podewils Old Town Gdansk і багато інших.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: