Найкращий туристичний сайт

Весілля за кордоном — яку країну вибрати?

Весілля за кордоном — вже не просто фантазія! Сьогодні це мрія, яку можна втілити в життя. Тільки уявіть: білосніжний піщаний пляж, блакитне море, коктейлі в кокоса. Або казкові панорами, милі будиночки і море квітів!

Весілля в Фінляндії

І почнемо ми наше віртуальне подорож з Фінляндії. Вибравши цю країну для одруження, ви точно ввійдете в число самих незвичайних пар. Але ви повинні знати, що обов’язкова умова — це вінчання. Шлюб полягає або в церкви, або в магістраті. А після — домашня обстановка, традиційні рибні страви, для приготування яких зазвичай наймають спеціального кухаря.

Весілля в Фінляндії коштує близько 4000 євро.

Весілля в Іспанії

Наступна країна — це Іспанія. Красиві декорації від самої природи і суцільних історичних пам’яток створять романтичний настрій. Щодо подання документів подбайте за 3-4 місяці, щоб іспанська влада встигли розглянути клопотання.

Вартість весільного торжества в Іспанії обійдеться в 3500-5600 євро.

Весілля у Франції

Романтики у Парижа і його околиць не віднімати. Це місто пронизаний любов’ю. Так чому б не вибрати Францію для вашого знаменного дня?

Уявіть, легендарний собор Паризької Богоматері — місце, де вінчався Наполеон з Жозефіною, тепер це буде вашим спогадом і початком нової історії. На рахунок застіль потрібно сказати, що тут святковий обід або вечерю триває всього пару годин.

Ціни на весілля в Парижі починаються від 900 євро.

Весілля в Італії

Сонячна Італія — ​​саме тут вважають, що шлюб — це на все життя. Апельсинова гай, запальний танець під ритми Тарантели, міцне вино і два білих голуба, як символ вічної любові і відданості — ось чим примітна весілля в Італії.

Ще один варіант романтичного свята в Італії — це Венеція. Серенади, прогулянки на гондолі, банкет в середньовічному замку або в традиційно палаццо.

Щоб відсвяткувати весілля в Італії, розраховуйте на ціну в 3300 — 5000 євро.

Весілля в Лас-Вегасі

Таке одруження для тих, хто любить екстрим і азарт. Весілля в Лас-Вегасі коштує 150 доларів, правда вона буде юридично не дійсна. Так що, якщо раптом на наступний день ви усвідомлюєте, що зробили помилку, можете не переживати — ваша весілля було просто репетицією.

Весілля в Греції

Повернемося знову до Європи, а саме в Грецію. Ця країна останні кілька років користується популярністю, як місце проведення весільної церемонії. В основному, пари вибирають острова — Крит, Родос і Санторіні.

Говорячи про останній, цей острів входить в десятку найкрасивіших островів світу. Тому якщо ви хочете провести церемонію на тлі білосніжних будинків і вулкана — вам на Санторіні. Більш того, тут чудова погода з квітня по листопад, чудові пляжі і завжди сонячно.

Ціни на весілля в Греції — від 1300 до 2000 євро.

Весілля на екзотичних островах і країнах

І, звичайно, не можна обійти стороною острова. Популярні країни, які знаходяться в Карибському басейні — Мексика, Домінікана, Куба.

Весільна арка з живих квітів на узбережжі моря чи океану, музиканти, що відбивають латиноамериканські ритми, білосніжний костюм нареченого і вінок з Марипоса у нареченої — і ось ви вже готові сказати заповітне «Так», стоячи босоніж на м’якому піску.

Погодьтеся, така пригода набагато цікавіше, а головне — ви не скуті перед напудреним тітонькою в РАГСі, яка з театральної інтонацією читає промову.

Не можна не сказати про весілля на Мальдівах і Сейшелах. Ці острови — справжній рай на землі. Складно знайти місця більш романтичніше.

Вартість весільних пакетів починається від 950 доларів.

Організація офіційного весілля за кордоном: що потрібно знати

Перш, ніж ви приймете рішення організувати весілля за кордоном, дізнайтеся, які документи необхідні для цього. Як правило, це не тільки закордонний паспорт, але і ряд інших документів.

Також зверніть увагу, щоб ваш шлюб був дійсним на території вашої країни. Можливо, тут знадобляться послуги юристів і Консульства.

Весілля — справа відповідальна. Укладення шлюбу в іншій країні примножує складності на два. Тому варто звернутися в туристичне агентство, запитати поради у людей, які святкували весілля за кордоном і почитати відгуки.

Сподіваємося, наша інформація стала для вас корисною, і ваше весілля пройде ідеально!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: