Найкращий туристичний сайт

Валенсія: Місто мистецтв і наук

Місто мистецтв і наук у Валенсії — важливий центр дозвілля, наукового і культурного обміну і збагачення. Місто дивує своєю архітектурою та величезним потенціалом в сфері популяризації культури. Надає широкі можливості для проведення заходів самих різних видів і масштабів.

Інфраструктура Міста наук і мистецтв

Архітектором цього чудо-проекту виступив Сантьяго Калатрава. Будівництво почалося в 1996 році. Місто мистецтв і наук побудований в осушеному руслі річки Турія і складається з наступних об’єктів.

L’Hemisfèric — сферичний кінотеатр

Дивовижної краси будівля, яке виконує функцію кінотеатру. Це найбільший зал в Іспанії обладнаний трьома проекційними системами і увігнутим екраном на 900 метрів квадратних.

Відкритий в 1998 році, Емісферік був першим в Місті мистецтв і наук будівлею, доступним для широкої публіки. Кінотеатр має овальну дах довжиною понад 100 метрів. Під куполом розташована велика сфера, де і знаходиться проекційна кімната.

Museo de las Ciencias Principe Felipe — Музей науки Принца Феліпе

Мусєєв де ліс Сьенсіес Прінсіпі Феліпе — освітній центр для популяризації науки, техніки і всього того, що стосується еволюції. Вся інформація подається в інтерактивній і цікавій формі. Основна мета музею — культивувати цікавість і критичне мислення, намагаючись здивувати і розважити публіку. І все це під гаслом «Заборонено не чіпати, не відчувати, не думати». Сьогодні музей став світовим лідером в області інтерактивних наук і самим відвідуваним центром в країні.

L’Oceanogràfic — океанографічний парк

Океанографік — найбільший океанаріум в Європі. Він являє 45 тисяч тварин 500 різних видів, які містяться в 9 дворівневих акваріумах у вигляді веж. Причому кожна вежа представляє одну з головних екосистем планети. Також в океанографічному парку є дельфінарій, зона мангрових заростей і боліт, а також сад з більш ніж 80 видами рослин.

El Palau de les Arts Reina Sofía — Палац мистецтв Королеви Софії

Відкрите в 2015 будівля Палацу мистецтв завершує ансамбль Міста. Тут об’єднуються дивовижні форми сучасної архітектури і багатовікові музичні традиції Валенсії. Всього тут 4 головних театральних майданчики:

Палац оточений садами і водоймами де дуже приємно прогулюватися.

L’Umbracle — сад-галерея

Умбракл — це своєрідний футуристичний міський сад, що розкинувся на виставковій площі 175 тисяч метрів квадратних. Тут ви зможете насолодитися красою ставків, пішохідних доріжок, садів і сучасних скульптур. А з висоти якого можна спостерігати всю велич Міста наук і мистецтв. У садах Умбракл представлена ​​рослинність середземноморського регіону Валенсії і тропічних країн.. Окремої згадки стоїть «Сад астрономії», де встановлено безліч цікавих інтерактивних експонатів.

Àgora — Агора

Агора — одне з найновіших будівель Міста мистецтв і наук. Це універсальний простір для проведення найрізноманітніших заходів, будь то виставка, конференція, спектакль і навіть тенісний турнір.

Інформація для відвідувачів: час роботи, ціни та адреса

Кожен комплекс в Місті наук і мистецтва працює в своєму режимі, але орієнтуватися можна на період з 10:00 до 19:00.

Подивитися актуальні ціни, розклад заходів та купити квитки можна тут і тут.

Офіційний сайт: www. cac. es

Адреса: Av. del Professor López Piñero, 7.

Де зупинитися в Валенсії поруч з Містом мистецтв і наук

У безпосередній близькості від Міста розташовано безліч апартаментів:

Ці та інші готелі Валенсії можна подивитися в онлайн каталозі.

Захоплюючої і пізнавальної вам поїздки в Іспанію!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: