Найкращий туристичний сайт

В’єтнам: відпочиваємо круглий рік

В’єтнам — країна, повна загадок і чарівності, багатої культури та історії. Але найбільше ця країна притягує своїми можливостями для відпочинку. Цілий рік сюди їдуть сотні тисяч туристів і гостей, які мріють познайомитися з цією азійською країною ближче.

Головне правильно вибрати курорт

Справа в тому, що в різних куточках В’єтнаму клімат сильно розрізняється, тому в одному кінці країни ви можете опинитися під проливними дощами, а на іншому, в цей же час, буде палити сонце. Щоб потрапити в потрібний час в потрібне місце, варто заздалегідь вивчити кліматичні особливості вподобаного курорту.

Так що сьогодні на нашому блозі про туризм ми розповімо вам про основні напрямки відпочинку у В’єтнамі, їх погодні умови, а також порекомендуємо на коли варто планувати поїздку.

Південний напрямок

Туристичним центром В’єтнаму є його південні регіони. Кращий час для відпочинку саме тут починається в грудні і триває до кінця квітня. З травня по листопад тут панує сезон дощів. Звичайно, це не ті дощі, які можуть лити цілодобово. Тут вони йдуть 10-20 хвилин в день, а весь день світить сонце, єдине до чого треба звикати, так це дуже сильна вологість. Середня температура в південних районах В’єтнаму +27, зате вологість — до 80%.

Центр В’єтнаму

Найбільш популярні курорти, розташовані в центральній частині — Нья Чанг, Да Нанг і Да Лат, найкраще відвідувати з травня по жовтень. У цей період тут сонячно і сухо. Сезон дощів починається в грудні, океан стає дуже неспокійним і купатися неможливо. Середня температура на курортах центральній частині коливається +25 — +26 градусів.

Північний напрямок

Розглядаючи північні курорти В’єтнаму, варто відзначити, що сюди краще вирушати теж з травня по жовтень, а взимку сюди їхати взагалі не бажано. У період курортного сезону середня температура повітря становить +25 градусів, а взимку опускається до + 10.

Крім того, плануючи відпочинок у В’єтнамі, заздалегідь забронюйте готель, так як залишитися без даху над головою в чужій країні ситуація не з приємних.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: