Найкращий туристичний сайт

Унікальний зоопарк Сан-Дієго

Зоопарк Сан-Дієго — місце унікальне, тут проживає більше 3700 різних тварин, майже 650 їх видів. Це один з найбільших зоологічних парків світу площею 40 га.

Як краще ознайомитися з територією San Diego Zoo

Для ознайомлення з такою великою територією є кілька способів, наприклад, можна пройтися пішки навколо вольєрів, це актуально, якщо хочеться вивчити тварин ближче, правда, часу це займе багато. Плюс в тому, що мешканців можна розглянути дуже близько, адже вольєри максимально відкриті, і від туристів тварин відокремлюваногоне решітки, а водойми.

Ще один варіант — це поїздка на екскурсійному автобусі, його маршрут займає майже 75% території зоопарку. Ті, хто не боїться висоти, можуть скористатися третім способом — прокотитися по підвісній канатній дорозі Скайфарі, що дасть можливість вивчити мешканців зоопарку і його околиці з висоти пташиного польоту.

До речі, в 10 хвилинах їзди знаходиться готель Inn at the Park, в якому можна зупинитися під час перебування в Сан-Дієго.

Причини популярності

Свою популярність зоопарк Сан-Дієго придбав не тільки через чисельності тварин і площі території, а й з-за технологій, які застосовуються при створенні умов для утримання вихованців.

Завдяки досвіду співробітників і їх старанням результати розведення рідкісних видів перевершують всі очікування. Так, тут прийнято групувати різні види тварин не по систематичним ознаками, а за географічними, що дає можливість створювати в різних зонах свій мікроклімат, а також підтримувати природне місце існування вихованців. Це робить їх проживання тут більш комфортним, а тривалість життя — довше.

Зоопарк Сан-Дієго — не тільки зоологічний, а й ботанічний сад

Створення природного середовища для життя тварин перетворило зоопарк в якийсь ботанічний сад, адже завдяки цьому тут можна побачити близько 700 тисяч видів рослин, серед них — 18 видів евкаліпта і 40 видів бамбука, вирощених спеціально для коал і панд. Зустрічаються в зоопарку тропічні види фікусів і сосен, суничні дерева і багато інших унікальні сорти рослин. Все це створює приголомшливий мікроклімат, прикрашає територію, забезпечує природний корм для вихованців.

Успішний внесок в розмноження рідкісних видів в неволі

Всі ці роботи вимагають величезних зусиль і коштів, проте окупають себе чудовими результатами. Саме тут коали і панди цілком успішно живуть і навіть розмножуються, але ж їх взагалі дуже складно утримувати в неволі і забезпечити гарне харчування, досить специфічне за складом. Перша панда, яка з’явилася на світ в неволі, була народжена тут, в зоопарку Сан-Дієго. А місцева сім’я коал — одна з найбільших за межами батьківщини тварини — Австралії.

Як стежать за ростом і розвитком в дитинча панди в San Diego Zoo

Ще одна популяція, яку успішно відновлюють на території зоопарку — це каліфорнійський кондор, його пташенят вигодовують штучно і готують до проживання в диких умовах.

Вражають тут і гепарди, що бігають на величезній швидкості. У світі мало зоопарків, де можна побачити таке видовище. До слова, тут обладнано спеціальний трек, за яким гепарди спокійно розганяються за 4 секунди до швидкості 70 км/год, що дозволяє розвивати їм свою фізичну силу, як в природних умовах проживання в дикій природі.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: