Найкращий туристичний сайт

У Будві відкрився новий аквапарк

На одному з найвідоміших чорногорських курортів — в Будві — відкрився новий аквапарк, який так і називається — Aquapark Budva. Розташовується він на пагорбі Топліш — звідси відкривається неймовірний вид на місто і Адріатичне море.

Аквапарк Будва — найбільший в Адріатиці

Площа аквапарку складає близько 41 000 кв. м. На сьогоднішній день він є найбільшим у всій Адріатиці. Добова прохідність — 6000 чоловік!

Розваги і інфраструктура в Aquapark Budva

В аквапарку продумано все до дрібниць — тут досить розваг і для дорослих, і для дітей. Також є можливість поїсти або придбати сувеніри зі своїм фото.

Для дорослих

Проїхатися з вітерцем можна на екстремальних водних гірках — тут їх 7. Максимальна висота — 26 м, довжина — 145 м. Швидкість спуску — до 80 км/год!

Кожна гірка має говорить назва:

Великий камікадзе. Довжина — 67,5 м; висота — 26 м; спуск в басейн по стрімкому краю.

Маленький камікадзе. Довжина — 62,5 м; висота — 17,5 м. Це найпопулярніша гірка — адже саме тут можна розігнатися до швидкості 80 км/ч.

Гірка гідротруби. Прекрасна гірка у вигляді труби довжиною в 60 м і висотою 17,5 м подарує незабутні відчуття.

Гірка рафтинг. Ця широка гірка зі спуском в 122 м і висотою в 13 м відмінно підійде для розваги компанії друзів або сім’ї.

Торнадо. 145 м спуску в закритій темній гірці — справжнє «торнадо» почуттів.

Гірка Чорна діра. Закрита гірка у вигляді труби для тих, хто любить пригоди.

Мультислайд. 6-смуговий гірка, звідки можна скотитися з друзями і разом повеселитися.

Для дітей

Дітям тут вже точно не доведеться нудьгувати — адже в аквапарку Будва є 53 цікавих, і, найголовніше, безпечних атракціону.

Ось деякі з них:

Гірка Гігант (для малюків). Відкрита безпечна гірка, її довжина — 60 м, а висота — 6,5 м. Одне з найулюбленіших дитячих розваг.

Дитячий камікадзе. Екстремальна гірка для дітей довжиною 18 м і висотою 6,5 м — для любителів швидких спусків.

Дитяча гідротруби Чорна діра. Ще одне улюблене розвага малюків — гірка довжиною 36 м і висотою 6,5 м. Тут можна проїхатися з вітерцем і комфортом.

Дитяча гірка Данубіо. Найдовша дитяча гірка — її довжина становить 57 м, а висота — 6,5 м.

Гірка Чорна діра камікадзе. Аналог дорослої гірці, але трохи менше — довжина становить 21 м, а висота — 6 м.

Ресторан, кафе і бари

Після водних розваг можна підкріпитися в ресторані, дитячому кафе-буфеті «Немо» або випити напої в одному з 2 коктейль-барів. Морозиво і піца, салати і випічка, гарячі страви та великий вибір напоїв — для гостей Aquapark Budva передбачили абсолютно все!

Крім усього іншого, на території аквапарку для гостей на авто облаштований паркінг, працює медичний кабінет, діє охорона.

Графік роботи

Aquapark Budva буде працювати з 1 травня по 30 вересня щодня з 10:00 до 20:00. Варто враховувати, що іноді деякі атракціони можуть бути закриті у зв’язку з технічними роботами або спецподій.

Графік оновлюється на офіційному сайті: www. aquaparkbudva. me.

Ціни в аквапарку Будва

Як дістатися

Від Старої Будви до пагорба Топліш на авто можна доїхати за 7 хвилин. Також по узбережжю Будви курсує автобус з логотипом аквапарку. Від аеропорту Тівата — 20 хвилин їзди.

Пропонуємо переглянути відео аквапарку з оглядом 360 градусів. Увімкніть відео, наведіть мишку на ролик, натисніть ліву кнопку і поверніть камеру.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: