Найкращий туристичний сайт

Трускавець — відпочиваємо і оздоровлюємося

Трускавець вважають перлиною відпочинку і однією з найбільших оздоровниць України. Цілюще повітря, мальовнича природа, мінеральні води м’який клімат — тут все сприяє лікувальному відпочинку. Тим, хто вирішив відпочити в Трускавці, буде цікава наступна інформація.

Клімат

Клімат в Трускавці помірно вологий і теплий. Весна тут швидка, літо тепле, осінь довга золота, зима сніжна, але недовга. Середня температура влітку становить 18 градусів, а взимку — мінус 6. Трускавець по середньорічній температурі найбільш схожий з курортами Кавказу.

Трохи історії

Перші відомості про Трускавець відносяться до 1469 року. Дослідити джерела в районі міста початку в 19 столітті. А з 1827 року, після побудови близько сірчаного джерела першої водолікарні, Трускавець став вважатися курортом.

У 1892 році завдяки появі тут соляного інгаляторію, що став першою ознакою «зірковості» курорту, місто почало займати один щабель разом з провідними оздоровницями Європи. На другому етапі європеїзації в Трускавці додалися побутові зручності.

Колись в місті перебували 2 греко-католицькі церкви. Одна з них була в місцевості Розкіпи. А на місці іншої церкви зараз знаходиться пам’ятний хрест. Подейкують, що раніше на Іллі люди ходили до джерела «Нафтуся» і освячували воду, що вважалася чудовим засобом від хвороб. Місцеві жителі кажуть, що по трубопроводу до Трускавця «Нафтуся» подається з «Андроповських джерел», розташованих за селищем Східниця. Для генсека, який розбирався в мінеральній воді, побудували там спеціальний павільйон. І хоча він зараз закритий, можна набрати воду поблизу.

Умови для лікування і відпочинку

З початку 20 століття, щоб дізнатися про побажання приїжджають і створити для них наскільки можливо комфортні умови, в місті стали регулярно проводиться маркетингові дослідження. В результаті був вдосконалений ландшафтний дизайн Трускавця, поліпшені побутові умови і оновлена ​​лікувальна база. Всього лише за пару років кількість туристів збільшилася в кілька разів.

Центральний міський парк заклали по англійських канонах — була вирівняна місцевість, висаджені рідкісні види чагарників і дерев, розширена майданчик біля джерела «Марія», де кожен день збирається багато туристів.

Недалеко від центру Трускавця розташований курортний діагностичний лікувально-реабілітаційний комплекс Rixos Hotel Prikarpatye. У лікувальну базу цього медичного центру входить діагностичне відділення, альфа-капсула, відпочиваючі зможуть скористатися фізіотерапевтичними і бальнеопроцедур.

У ресторані під назвою «A ‘la carte» можна покуштувати страви французької та італійської кухні, а в барі Lobby гостям пропонується «вечірнє чаювання» та закуски. Тут є і діловий центр — бізнес-центр і п’ять конференц-залів. Комплекс має в своєму розпорядженні 434 комфортабельних номерів.

Щорічно кількість туристів в Трускавці збільшується. Тут щороку відпочивають від 170 до 200 тисяч українців і громадян країн СНД і від 15 до 18 тисяч жителів інших країн.

У Трускавці можна не тільки поправити власне здоров’я, але також і відмінно відпочити, так як тут знаходиться велика кількість санаторіїв і готелів, де все передбачено для комфортного відпочинку.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: