Найкращий туристичний сайт

Свята в Єрусалимі

Єрусалим — святе місце для християн усього світу. Це справжній центр паломництва, який приймає туристів з усього світу. Тут немає високих і низьких сезонів, паломники з усього світу з’їжджаються в місто цілий рік. Але особливий наплив туристів припадає на час проведення свят в Єрусалимі.

Завбачливі гості міста перед поїздкою використовують онлайн-сервіс бронювання готелів. Тут можна підібрати комфортабельні готелі з мінімальною вартістю оплати за ніч. До таких належить Mount Of Olives 3 *, розташований в історичному центрі. Сімейний готель за ніч проживання стягує 60-70 доларів. Можна зняти і розкішний Mamilla 5 *, розташований на Алров Мамілла Авеню, номер в комплексі обійдеться постояльцям в 250-300 доларів. Вдале розташування стане своєрідним гарантом того, що відпочиваючий не пропустить ні хвилини святкового дійства.

Кінофестиваль

У травні цілих три тижні присвячено кінострічок. На честь такого свята в столицю Ізраїлю відправляються зірки світового кіно. Перший кінофестиваль проводився в травні 1984 року, коли в Єрусалим прибули Уоррен Бітті, Жанн Моро, Ліліан Гіш.

Фестиваль льоду

В цей час тонни крижаних брил виробляються в Єрусалимі, після чого з монументального льоду художники за покликанням і скульптори по професії виробляють скульптури. Перші фестиваль льоду стартував в 2012 році. Він так полюбився гостям і жителям столиці, що його продовжили на цілий місяць! В цей же рік скульптори створили крижану зменшену копію Єрусалиму з визначними пам’ятками. Проводиться свято за умов, коли температура опускається до -10 градусів.

Хамшушалаім

Зимової сплячки в столиці Ізраїлю ніколи немає. Проводиться Хамшушалаім, коли стартують найрізноманітніші кулінарні, культурні, туристичні заходи. Вони проводяться кожні вихідні протягом усього грудня, організовані святкування муніципалітетом.

Фестиваль світла

Світле свято проходить в Старому місті. Мистецький захід полюбилося не лише місцевим жителям, але й численним туристам, які наповнюють місто.

Ярмарок

Показати своє вміння поспішають місцеві і світові майстри художньої творчості. Унікальний свято проводиться на території «басейну султана». Тут можна знайти оригінальні речі, на які можна не тільки милуватися, але і купити їх.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: