Найкращий туристичний сайт

Шопінг в Стамбулі

Якщо ви вирішили зайнятися шопінгом, варто відвідати Стамбул. Чому саме це місто? Все просто. По перше

Ринок Сультанахмет — куди не варто ходити за покупками

Єдине місце, куди не рекомендується ходити — це ринок Сультанахмет, адже тут, незважаючи на достаток товарів, панують високі ціни, а продавці більш ніж спритні, тому отримати підробку з їх рук — простіше простого. Не варто купувати тут прикраси або килимові вироби, обмежитеся невеликими сувенірами для рідних і близьких.

Чому в Стамбулі низькі ціни на текстиль

Крім того, Стамбул — це місце, де прекрасно розвинена текстильна промисловість, тому ряд світових брендів випускають саме тут свою продукцію. В результаті через відсутність транспортних і митних витрат ціни на вироби стають нижче, ніж в рідній країні компанії.

Куди відправитися на шопінг в Стамбулі: огляд районів

Район Лалели — товари місцевого виробництва

Якщо вам потрібно щось дрібне місцевого виробництва, можна відвідати район Лалели. Це місце буквально створено для любителів поторгуватися. Якщо ви застосуєте своє красномовство, то вас чекає дешевий шопінг в Стамбулі.

Якщо вас цікавлять текстильні товари, вироби ювелірів, взуття та сумочки, варто відправитися на проспект Джумхурнет, Румелі і Істікляль.

Райони Нішанташі і Бейоглу — елітний шопінг в Стамбулі

Якщо ваша мета — це елітний шопінг, вирушайте в Нішанташі або Бейоглу, це райони рясніють затишними бутиками, де продаються товари і світових, і місцевих компаній, причому якість продукції цілком на рівні.

Район Нішанташи створений для тих, хто вважає за краще відвідувати елітні кафе, ресторани і магазини міста. Так, це далеко від Мілана, але саме тут можна зустріти представників місцевого кіно, телебачення та естради. До речі, саме в цьому місці можна знайти бутики відомих дизайнерів.

Райони Етілер, Атакей і Ускюдар — модні магазини і торгові центри

Якщо ви розшукуєте відділ наймодніших магазинів, вам варто вирушити в подорож по торговим центрам Акмеркез в районі Етілер, ТЦ Капитоль в азіатській частині міста, а також в Галерею Атакей а районі Атакей.

Торговий центр Акмеркез — один з найбільших в Європі

До слова, Акмеркез — це дуже великий торговий центр, один з найбільших на території Європи. Він являє собою справжній рай для шанувальників шопінгу, адже тут знаходиться просто море магазинів, цілі ряди, ходити по яких можна до нескінченності.

Міські базари Стамбула

Звичайно, тільки тут ви відчуєте справжній колорит казкового Стамбула і дізнаєтеся все про торгівлю місцевих жителів, а їх тут дуже багато. Звичайно, не варто обмежувати себе походом на речовий ринок за сувенірами, бажано відправитися в саму глиб міста, щоб побачити багато цікавого.

Так, наприклад, можна побувати на Ринку спецій, який розкинув свої володіння поруч з мечеттю Еміненю. До ваших послуг — Рибний ринок в кумкали. Обійшовши всілякі прилавки, ви зможете приготувати щось дивовижне і чарівне, приправлене ароматом Сходу.

Поради по шопінгу в Стамбулі

Пам’ятайте найголовніше — торгуватися не тільки можна, але навіть потрібно! Врахуйте, що хоча вартість продукції на ринку завжди нижче, ніж в магазині. Але і тут знизити її цілком реально. Для цього досить почати торгуватися. Уявляйте собі, що ви — актор, а продавець — таке ж зацікавлена ​​особа в процесі, причому ви обидва отримуєте від нього задоволення.

Дуже ефектно вийде, якщо ви піднімете руки до неба, округлятимете очі і почнете викрикувати фрази на різних мовах, які вам доступні. Як варіант, можна зробити вигляд, що ви збираєтеся йти, зазвичай після цього продавець здається і починає кричати про те, що ви перемогли, і він віддає вам товар за ціною, яку призначили ви, а не він.

Навіть якщо при цьому у нього буде невдоволений вираз обличчя, пам’ятайте, що ви — лише учасник цікавого уявлення. Можете оформляти покупку і йти з задоволеним виглядом.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: