Найкращий туристичний сайт

Що відвідати на Кіпрі: найцікавіші місця

Кіпр — відпочинок на цій перлині Середземномор’я безумовно стане втіленням мрій! Ще б пак — чистісінька вода, відмінна кухня, красиві пляжі із золотим піском, відмова від всіх турбот і проблем. Однак є кілька особливих способів провести час, які виділяються навіть серед цього достатку.

Пляж Алагаді: черепашки всюди

Такий достаток черепах можна побачити на черепашачими пляжі, що недалеко від Кіреніі (в 16 км). Офіційна його назва — пляж Алагаді. Морські і зелені черепахи вибрали його не просто так — не дарма ж він вважається одним з найчистіших у всій північній частині Кіпру. Головне — потрапити туди ввечері, коли маленькі черепашки вилазять з піску і повним ходом спрямовуються в море.

Озеро Аліки в Ларнаці і його рожеві фламінго

А ось поїхавши на озеро Аліки, що в регіоні Ларнаки, можна помилуватися зграями рожевих фламінго — їх тут сотні і тисячі! Але їхати треба тільки взимку (грудень-березень), так як саме в цей період йде сезон дощів і фламінго прилітають на зимівлю. А влітку їхати туди не варто, хіба що захочеться подивитися на висохле озеро, покрите шаром солі.

Бухта Афродіти на острові Пафос

Чи не викупатися там, будучи на Кіпрі, просто недозволено жодному туристу. Знаходиться вона на острові Пафос. За легендою Афродіта вийшла з вод цієї бухти, так що будь-яка жінка, викупатися тут, знайде вічну молодість і привабливість.

Ослиная гоночна ферма Діпотамос

Вона знаходиться в містечку Айя, але ніяких болідів там і в помині немає — це «Діпотамос», осляча ферма. Живність на ній нарікають гучними прізвиськами — Гітлер, Наполеон, Сталін, Зевс, Шумахер. Будь-який турист може проїхатися на Червоному Бароне або завойовника!

Музей корабельних аварій в Кіреніі

Це головна визначна пам’ятка Кіреніі. І його експонати воістину вражають. Наприклад, там є торговий корабель епохи Олександра Македонського. Але ж воно затонуло ще в 288-262 рр. до н. е.!

Місто привид

Подібну славу місто отримало в 1974 році, під час зіткнення турків і греків. Але йти сюди всім без розбору не рекомендується. Це район Фамагусти Варош і він охороняється турецькими військами. Тут необхідно таємно пробратися і ходити, немов примари. В іншому випадку вас схопить патруль і виставить геть, ще й зі штрафом в 500 €.

Пляж Айя-Напа

Він один з найкрасивіших у всьому Середземномор’ї! Там видно коралові рифи, а ще сюди з’їжджаються нирці. Найпопулярнішим є пляж Ніссі — на ньому завжди повно туристів. Якщо ви хочете відправитися саме сюди, можемо порекомендувати недорогий готель Evabelle Napa Hotel Apartments.

Кіпр — чудове місце для відпочинку, де варто побувати хоча б раз!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: