Найкращий туристичний сайт

Що подивитися в Варшаві: туристичні райони міста

Вивчаючи пам’ятки Варшави ви зможете зануритися в захоплюючу історію як самого міста, так і країни, вникнути в їх індивідуальну атмосферу. Якщо ви ще не визначилися, що подивитися у Варшаві, то можна відразу по приїзду відправитися в його Міський центр, розділений на сім районів.

Варшава для туристів: найцікавіші райони міста

Для туристів найбільший інтерес представляють Старий і Новий місто Варшави, недарма саме їх відновлення після Другої Світової війни стало для Європи знаковим рішенням.

Реконструкція основних визначних пам’яток — можливість зберегти історію і розповісти про неї нашим нащадкам. Поетмоу відразу після закінчення бойових дій почалися роботи з реставрації та повернення втрачених цінностей.

Старе місто Варшави

Старе місто у Варшаві — це місце, де вирує життя, тут розкидані затишні кафе і ресторани, своїх відвідувачів чекають антикварні магазини і прекрасні старовинні вулички.

Ця частина міста оточена середньовічними стінами, він являє собою найбільш давню частину міста, побудовану свого часу навколо замку князів Мазовецьких в 13-14 століттях.

Архітектурний ансамбль ринкової площі

Основні визначні пам’ятки Старого міста Варшави — це різнокольорові будинки на Ринковій площі.

Королівський замок і Собор святого Іоана

Не меншою популярністю користується Собор Святого Іоанна і Королівський замок. До речі, сьогодні вони мають відновлений вигляд, адже в роки війни їх будівлі сильно постраждали. Роботи по реконструкції активно проводилися в 1971-1984 роках. Королівський палац був побудований на місці вже згаданого замку Мазовецьких.

Королівський тракт

Королівський тракт — це низка вулиць від Королівського замку і Старого міста до палацу Яна III Собеського та палацу в Лазенки.

Своє ім’я цей шлях отримав від королівських резиденцій, які підносяться по її краях. Більшість будівель були сильно зруйновані в роки Другої Світової війни. Сьогодні на алеях проспекту можна побачити невеликі палаци в оточенні садів і парків. Тут розташовуються посольства різних країн.

У літню пору тротуари вулиці в буквальному сенсі розквітають. Тут всюди стоять кошики з квітами, а вздовж дороги знаходяться затишні кафе і магазини з різноманітним асортиментом продукції.

Краківське передмістя

Вулиця Краківське передмістя — це найкрасивіша будівля Королівського тракту. Свого часу тут будували великі будинки з садами. Серед всього пишноти — костели і монастирі, резиденція польського президента, а також університет. Серед будівель миготять статуї відомих поляків, а в літній час тут шумлять базари і свята.

Центральна частина міста

У 18-19 вв. це був район, навколишній Театральну площу і сенаторських вулицю, був торговим і культурним центром міста. Ця територія перетворилася до невпізнання після закінчення Другої Світової війни.

Сьогодні на західній частині району ви знайдете будиночки баштового типу. Але потрібно сказати, що більшу частину туристів ви зустрінете зі східного боку, адже саме там височать історичні будівлі 18-20 ст.

Палац культури і науки

Сьогодні його основною визначною пам’яткою вважається Палац культури і науки.

Сучасний торговий центр міста

Якщо вам потрібен торговий центр, врахуйте, що він знаходиться поруч з Маршалковської вулицею. Сюди його перемістили ще в 19 столітті, так як був відкритий перший залізничний вокзал.

Великий театр Варшави і архітектура класицизму

Серед всього пишноти центральній частині міста хочеться відзначити цікаві споруди з колонадами в стилі класицизму. Одним з найбільших в Європі будівель подібного типу є Великий театр, розташований на площі.

Саксонські сади

Інтерес викликають і Саксонські сади — залишок мисливського угіддя, які перебували в резиденції короля Саксонії Августа II.

Околиця Варшави — достаток палаців і парків

Достаток заміських палаців з пишними парками, до яких можна дістатися на трамваї або автобусі, розкинулися на околиці міста. Багато цікавого можна побачити і вздовж Королівського тракту, по дорозі від Королівського замку до Вілянуве і уздовж лівобережжя Вісли. Вивчати ці місця можна дуже довго.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: