Найкращий туристичний сайт

Що подивитися в Валенсії

Іспанське місто Валенсія по праву відносять до одного з найкрасивіших і найдавніших міст Європи. Він був заснований за 138 років до н. е. жили тут римлянами.

В історичному минулому Валенсії значиться період, коли містом правили маври, зробили його вигляд ще більш великим і привабливим. Після завоювання міста королем Яковом Першим, Валенсія стала повноцінним іспанським градом.

Пам’ятки Валенси: переплетення середньовіччя і футуризму

Сьогодні можна сміливо заявити про те, що Валенсія є одним з трьох найбільших міст Іспанії. На вулицях зустрічаються архітектурні пам’ятники середньовіччя, мальовничі церкви та фортечні укріплення. На тлі цього історичного комплексу гармонійно виглядають невеликі кафе, маленькі бутики і сучасні готелі.

Ворота Торрес де Серранос

Згадуючи про визначні пам’ятки міста, не можна забути про Воротах Торрес де Серранос. Вони залишилися спогадом про потужних захисних спорудах, перегороджували шлях завойовникам.

Кафедральний собор Валенсії

У місті також побудований Кафедральний Собор, який не тільки дивовижний за красою пам’ятником архітектури, а й по доданнях є місцем зберігання Святого Грааля. До речі, зовсім неподалік від собору розташовується велика кількість прекрасних готелів, де можна розміститися на час вашого планованого візиту в Валенсії.

Биопарк

Приїжджі туристи також люблять заглядати в Биопарк, який відрізняється тим, що всі тварини існують у звичній їм середовищі.

Що відвідати в Валенсії: свято Фальяс в середині березня

Вибираючи час для поїздки до Валенсії, варто сформувати свій графік таким чином, щоб потрапити на свято Фальяс, який стартує в середині березня. У ці дні на вулицях спалюють величезні ляльки, зроблені зі старих речей. Зауважте, свято це історичний і особливо пам’ятний для валенсійців. Завершується святкування покладанням букетів біля собору Діви Марії.

Валенсія — це чарівне місто з унікальним історичним минулим. Чи не складно знайти щось рідне і близьке, закохавшись в це місто назавжди.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: