Найкращий туристичний сайт

Що подивитися в Ріміні: секрети відпочинку

Федеріко Фелліні одного разу в своїй автобіографії згадав своє рідне місто: «Ріміні… З’єднання чогось ніжного, страшного, смутного; і в той же час це могутній подих в пустельних розкритих просторах моря… Тут смуток світлішає, тим більше взимку, коли дме сильний вітер, і пливуть по хвилях білі гребінці, — таким і мені вперше постало море ».

Відпочинок в Ріміні — пляжі, розваги, екскурсії та шопінг

В даний час Ріміні є найбільшим курортом в Італії, який розташований на узбережжі Адріатики. Його популярність досить закономірна: Ріміні став популярним епіцентром розваг, пляжного відпочинку, старовинної архітектури та шопінгу. Для туристів побудовані океанаріум, дельфінарій і гігантський аквапарк. Квитки радять купувати в готелі, так дешевше, за відгуками.

Відвідування Ріміні стане найкращим місцем для першої поїздки в Італію, так як саме в цьому місці розташовується тематичний парк, іменований «Італія в мініатюрі». Побачити Італію цілком і разом, а також відпочити на пляжах — хіба не чудово?

Пляжний відпочинок

Ріміні відомий своїми пляжами, які тягнуться на цілих 15 кілометрів. Усе узбережжя всипане сувенірними крамницями, ресторанчиками, барами і готелями. Сезон пляжів захоплює всі літні місяці, починаючи з кінця весни і до перших чисел осені.

Зручна інфраструктура, золотистий пісок і чиста морська вода стали причиною, за скільки у всій Італії так люблять пляжний відпочинок в Ріміні. Здебільшого пляжі відносяться до готелів перших лінії берега, тим не менш, є і безкоштовні.

Так-то, можна пройти на будь-який зацікавив вас пляж і загоряти, не турбуючись. Справа в тому, що постояльці готелю, які приходять на його ж пляж мають додаткові бонуси. У свою чергу парасольки і лежаки можна орендувати будь-якій людині.

Шопінг в Ріміні

Навесні, взимку і восени прийом гостей не зупиняється. В цей період часу туристи відвідують безліч розпродажів, спеціально підбираючи для цього шопінг тури в Ріміні.

Безпосередньо в місті і в його району розташувалося велике число бутиків, торговельних центрів, фабрик, які мають досить багатий асортимент взуття та одягу італійських брендів.

Вулицями міста раз у раз можна побачити шопінг-агентів, які можуть в один момент відвезти Вас на шопінг. Однак, бажано прислухатися до відгуків вже набили руку туристів, які часом розповідають, що «реальність була іншою, тут виявився один ширпотреб: індійські і китайські магазинчики з дешевим товаром».

Мабуть, що восени, кращим варіантом стане відвідування сільських ярмарків, на яких торгують сирами, оливковою олією і молодим вином.

Що подивитися в Ріміні — найцікавіші місця

Музей Федеріко Фелліні

Якщо ви думаєте, що подивитися в Ріміні, то не варто упускати можливість відвідати музей Федеріко Фелліні. Сам по собі відомий місто пов’язане з популярним режисером, він народився і виріс тут. З одного боку навіть виглядає нелогічним те, що картину «Ріміні, Ріміні» знімати не Фелліні, а інший режисер. Федеріко ж у власних кіношедевр використовував тільки епізоди рідного міста: кінотеатр «Фульгор», площа Кавур, Гранд-готель і Тре Мартири.

У свою чергу, місцеві жителі, навпаки, постаралися увічнити пам’ять про Фелліні максимально можливо. Йому присвячені кінофестиваль «Амаро», аеропорт Фелліні, а також музей Фелліні.

Архітектурні пам’ятки Ріміні

Для більшості поціновувачів старовини та історії пам’ятки Ріміні стали вагомим приводом, щоб відвідати його. Наприклад, Палаццо дель Подеста, один з найвідоміших будівель, Тріумфальна арка, яка є найстарішою в Італії, ще епохи Римської імперії і арочний міст Тіберія.

Давньоримський міст Тіберія

Ще на початку першого століття нашої ери почалося будівництво моста Тіберія. Фундамент його заклав імператор Август, а закінчив його вже Тиберій. Якби будівництво моста велося порасторопнее, то це споруда назвали б в честь Августа. Однак, історія не терпить способу в умовному стилі, Тиберій же, в свою чергу, не побажав мати в співавторів прийомного батька. Як і після двох тисячоліть, міст знаходиться в відмінному стані, його використовують для руху, як транспорту, так і пішоходів. Таке будівництво заслуговує похвали!

Міст Тіберія є найбільш відвідуваним серед туристів пам’яткою.

Давньоримська тріумфальна арка імператора Августа

Будівництво найдавнішої римської арки було здійснено до нашої ери — в 27 році. Вона стала завершальним етапом в будівництві дороги між узбережжям Адріатики і Римом.

Палаццо дель Подеста

Палаццо дель Подеста звели в 14 столітті. Палац будувався для подеста — правителя міста, який вибирався і не був пов’язаний з правлячими династіями родинними узами. Палаццо знаходиться на площі Ківур, його фасад прикрашають п’ять вікон з зубцями, виконані в стилі хвостового оперення ластівки.

Церкви церква Святого Августина і Сан Ніколо

Популярністю володіє церква Святого Августина, в якій знаходяться мощі Альбета Марвелла, якого канонізували в 1968 році. Мощі святителя Миколая — в іншій церкві — Сан Ніколо.

Будинок хірурга

У Ріміні є Будинок хірурга, в якому для огляду викладені античні медичні інструменти.

Щоденний свято на набережній Ріміні

Набережна Ріміні славиться шикарними готелями, щоденними виставками, танцями і концертами джазових музикантів. Свята та розваги тут постійні, так як більше 130 років місто є курортом.

Фестиваль Рожева ніч

Влітку проводиться традиційний фестиваль «Рожева ніч». Він знаменитий уявленнями, феєрверками і концертами, які просуваються вглиб Італії від узбережжя. La Notte Rosa проходить за ніч більше 100 км уздовж Адріатичного узбережжя.

Що потрібно знати туристу про транспорт в Ріміні

Куточки Ріміні пов’язують тролейбуси і автобуси. Продаж квитків на них ведеться в тютюнових і газетних кіосках. C чим це пов’язано — незрозуміло. Однак це властиво всій Північній Італії.

Ріміні частенько стає базовим містом, звідки відправляються в подорожі по Італії. З міста регулярно відходять автобуси в Мілан, Венецію, Рим і Сан-Марино.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: