Найкращий туристичний сайт

Що подивитися в Орландо: пам’ятки

Орландо вважається одним з найпопулярніших міст Америки серед мандрівників з різних країн. Це місто в центрі штату Флорида — справжня столиця веселощів, парків розваг і запаморочливого шопінгу.

Космічний центр імені Кеннеді

Туристи часто задають питання — що подивитися в Орландо? Мабуть, однією з головних визначних пам’яток варто назвати Космічний центр імені Кеннеді. Тим, хто проявляє інтерес до всього, що пов’язано з космосом, радимо відвідати музей «Аполлон-Сатурн V», найцікавішими експонатами якого є макети справжніх космічних кораблів. Вони були повністю реконструйовані для експозиції музею. Крім того, відвідувачі центру зможуть відвідати сучасний кінотеатр, на величезному екрані якого щодня демонструють фільми на космічну тематику.

Природне надбання Орландо

Крім атракціонів, аквапарків і музеїв, в Орландо і поруч з ним є і природні пам’ятки, які обов’язково треба побачити.

Наприклад, лісовий заповідник Окала, в годині їзди від міста, Ботанічний сад Cypress Gardens з розкішною колекцією екзотичних квітів і рослин з усіх куточків світу. Після огляду рослинності вас запросять в дивовижний Павільйон Wings of Wonder, який заселили тисячі красивих метеликів. Прогулянка в настільки чудовому місці вважається невід’ємною частиною для всіх гостей міста.

Варто відзначити, що в околицях саду є широкий вибір готелів.

Парки розваг за мотивами кіно: Universal Studios і Disney-MGM

Найпопулярнішою пам’яткою Орландо, популярність якої вийшла далеко за межі країни, є Парк Universal Studios. Захоплюючий світ кіно, мультфільмів і коміксів буде цікавий всім без винятку. Парк оформлений у вигляді кіностудії в повному масштабі, тут можна побачити декорації до багатьох відомих фільмів, а відвідувачі можуть оглянути знімальний майданчик і випробувати атракціони в дії.

Якщо ви подорожуєте сім’єю, то обов’язково відвідайте одне з найцікавіших місць для дітей — кіностудію Disney-MGM. На її території є спеціальна зона для відвідувачів, де вони можуть побачити своїх найулюбленіших мультиплікаційних героїв.

Цирк La Nouba Cirque du Soleil

Цирк La Nouba — філія Cirque du Soleil, однією з найзнаменитіших компаній у сфері циркового мистецтва. Це ще одне чудове місце, куди обов’язково варто сходити. Незабутнє акробатическое уявлення, яке розповідає про життя городян і циркачів, що відбувається, коли ці два світи перетинаються. Це уявлення є шоу-резидентом, тому його можна побачити тільки в Орландо.

Музей трамваїв і поїздів

Крім розважальних парків і природних надбань, багатьом будуть цікаві і численні музеї Орландо. Серед них варто виділити музей трамваїв і поїздів, де можна ознайомитися з вельми цікавими моделями. Цікавим є той факт, що відвідувачі можуть не тільки оглядати зовні, але і заходити всередину кожного вагона.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: