Найкращий туристичний сайт

Що подивитися в Мадриді: найцікавіші місця

З чого почати знайомство з Іспанією? Як, виїхавши з цієї чудової країни, відвезти звідси не тільки безліч фотографій, але і живе відчуття її атмосфери, що виникає від безпосереднього дотику до її культурі і повсякденному житті? Звичайно, перш за все необхідно познайомитися з величним і прекрасним Мадридом — столицею Іспанії її серцем.

Що подивитися в Мадриді в першу чергу

Подивитися Мадрид за невеликий відрізок часу складно через величезної кількості цікавих місць і подій. Чудові замки і палаци, парки і фонтани, чудові музеї залишаться в пам’яті назавжди. Забронювавши готель, вирушайте в першу чергу по 10 найважливішим і найпривабливішим пам’яток Мадрида.

Музей Прадо

Першим в нашому списку стоїть музей Прадо. До того, що «носить диявол», це Прадо відношення не має: в музеї світового значення зібрані роботи найвидатніших діячів мистецтва.

Тут представлені полотна Тиціана, Гойї, Босха… Побачити їх хоча б раз в житті необхідно, і зовсім не для того, щоб пізніше в компанії друзів мати можливість недбало помітити — так був я там! Ні, музей Прадо в Мадриді — це дотик до Великого і Вічного. Знехтувати відвідуванням музею — значить нічого не впізнати про Іспанію та іспанців.

Корида в Мадриді

Друга подія в Мадриді після Прадо — корида, особливо головна, та, що проводиться щорічно навесні на свято Святого Ісидора. Він відзначається покровителем Інтернету, а звідки люди в наш час дізнаються про всі значущі події? Так ось, якщо ви ще не перейнялися духом кориди і сумніваєтеся в її значущості в нашому списку — Гугл і Святий Ісидор вам в помощь!

Фламенко

Запальний мистецтво народного танцю фламенко — це те, без чого Мадрид просто не уявити. Театр або фестиваль фламенко, особливо щорічний Caja Madrid Flamenco Festival, додадуть вогню в прогулянки по Мадриду, тим більше що доторкнутися до нього можна і просто сидячи в місцевому кафе, Chinitas, наприклад.

Іспанська кухня

І якщо вже зайшла мова про кафе і ресторанах Мадрида, то як не згадати про Хамоні і Чурроссах — особливих місцевих пампушках, з начинкою або без, які належить вмочати в шоколад і тільки після цього пробувати. Для туристів — екзотика, для іспанців — щоденна ранкова трапеза. Звичайно, після такого сніданку всі протягом дня буде вдаватися!

Нульовий кілометр на площі Пуерта-дель-Соль

Одне з місць, де необхідно сфотографуватися, — нульовий кілометр. Поруч з цим місцем на площі Пуерта-дель-Соль незбагненна іспанська душа зустрічається з такою ж незбагненною іспанською культурою, російський ведмідь під розлогою журавлиною перетворюється в іспанського під суничним деревом. Пам’ятник Медведю і суничне дерево — місце, де традиційно призначаються побачення. Можливо, воно стане нульовим кілометром і вашому житті теж, якщо ви зустрінете тут свою долю?

Шопінг в Мадриді

Яка подорож без хорошого шопінгу? Вулиця Гран-Віа — місце, де знаходяться магазини з різноманітними товарами. Як не зайти в унікальний музичний магазин Madrid Rock, який торгує дисками, або пропустити величезний La casa del Libro — книжковий магазин! А веде ця вулиця до пам’ятника Сервантесу — творцеві героя всіх часів і народів Дон Кіхота.

Мадридські парки

Ви втомилися, гуляючи під жарким іспанським сонцем? Ми подбали про вашу зручність, включивши в список відвідування парків Мадрида. Їх тут більше сорока, своєрідних і не схожих один на інший.

Відвідайте хоча б парк Ретіро, де можна сховатися від спеки під деревами, покататися на човні, погодувати білок.

Або сходіть в величезний парк Кампо-дель-Моро, відомий різноманітністю рослинності, пройдіться по алеях, обсадженим тільки кедрами або тільки пальмами, помилуйтеся на вільно гуляють тут павичів — і вперед, за новими враженнями!

Фонтан Сибелес

У 1782 році з’явився фонтан Сибелес — один з головних символів Мадрида. У нього неодмінно треба кинути монетку — на щастя, і не тільки ваше, а й державного банку Іспанії. Саме ця установа знаходиться прямо під фонтаном. І в цьому ж фонтані на щастя купаються гравці клубу «Реал Мадрид» перед важливими зустрічами, а вболівальники команди збираються біля фонтану після кожної перемоги і святкують подія.

Стадіон «Сантьяго Бернабеу»

«Сантьяго Бернабеу» — стадіон футбольного клубу «Реал Мадрид» для домашніх тренувань і зустрічей — розташований неподалік. Якщо вам пощастить, то при відвідуванні цього об’єкта ви побачите всесвітньо відому команду на тренуванні, в крайньому випадку зайдете в клубний музей. Але вже якщо в дні вашого відвідування тут заплановано матч — не відмовляйте собі в задоволенні, купіть квиток і оціните гравців в справі!

Ринок Растро

Останній пункт плану з того, що варто подивитися в Мадриді — ринок Растр. Цей блошиний ринок під відкритим небом, що славиться своїми антикварними лавками і розвалом сувенірів, працює по неділях і святкових днях і стане завершальним акордом вашого яскравого, незабутнього подорожі по Мадриду.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: