Найкращий туристичний сайт

Що подивитися в Гонконзі за 1 день

Вирушаючи в привітний Гонконг в одноденну відрядження, мандрівник не може упустити можливість відвідати визначні пам’ятки міста. Як грамотно спланувати своє дозвілля і і що подивитися в Гонконзі за 1 день?

Вибрати зручне місце проживання в Гонконзі

Туристи, у яких катастрофічно не вистачає дорогоцінних годин на відвідування всіх пам’ятних місць, можуть істотно заощадити час при грамотно складеній програмі і бронювання готелю. Вибирати варто готелі в центрі Гонконгу, звідки рукою подати до пам’яток.

Кращий транспорт для ознайомлення з містом

Метро буде корисно використовувати тим, хто цього потребує за мінімальну кількість часу переглянути всі пам’ятки. Для зручного пересування на станції потрібно придбати карту проїзду. Саме путівник дозволяє пересуватися по місту з мінімальними витратами часу. Вартість путівника (карти) складе 150 HK $, причому 100 HK $ з них буде зарезервовано на проїзд, а 50 HK $ повернуть після повернення карти.

Що подивитися в Гонконзі

Вранці — ознайомча екскурсія

Пік Вікторії — це перша зупинка туриста, який хоче побачити найкращі місця Гонконгу за день. Звідси відкривається чудова панорама на весь Гонконг. Дістатися сюди можна на автобусі або трамваї, а після пересісти на фунікулер. Тут же можна поєднати приємне з корисним — відвідати один з торгових центрів, а також філія знаменитого Музею мадам Тюссо.

Днем — знайомство з традиціями і культурою міста

До найближчої станції метро з Піка Вікторії довезе автобус 15 маршруту. Виходити пасажирам необхідно на станції «Адміралтейство», звідки можна відправитися в район Sha Tin. Вже через півгодини турист буде на місці. А в цьому районі розташовується Храм Десяти Тисяч Будд, який містить 12,8 тисяч різноманітних зображень і невеликих статуй божества.

Temple Customs — ще один храм, який не варто обходити своєю увагою. Щоб дістатися до релігійного комплексу, потрібно подолати 431 сходинку. Це справжнє випробування для душі і тіла. Зате на вершині можна милуватися велетенськими скульптурами богів, що охороняють комплекс. Всередині будівлі у всій красі представлені золотисті і червоні дев’яти ярусні пагоди.

Увечері — життя в центрі Гонконгу

В кінці дня, повертаючись до витоків подорожі, можна знайти для себе заняття прямо в центрі міста. Після насиченого дня обов’язково слід підкріпитися. Зробити це можна в одному з найбільш Кращих ресторанів міста — Dim Sum. Ресторан порадує великою кількістю смачних страв китайської кухні. У числі кращих ресторанів також відзначений Yung Kee.

Даний путівник по Гонконгу залишить приємні спогади туристам, що приїхали в місто всього на один день. Це ще раз доводить, що грамотні маршрути подорожей, дозволяють подивитися достатню кількість пам’яток за такий короткий проміжок часу.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: