Найкращий туристичний сайт

Що можна подивитися в Торонто взимку

Торонто — найбільше місто Канади, який посів одного разу, за версією журналу The Economist, 4-е місце в світі за рівнем життя. Тому не є випадковістю те, що це місто щороку відвідують цілі натовпи туристів. При цьому, найбільший туристичний потік припадає на літо лише тому, що більшість туристів не знають, що подивитися в Торонто взимку.

Льодовий каток на площі Натана Філліпса

Найголовніша пам’ятка міста з’являється саме в зимовий час — це безкоштовна ковзанка на площі Натана Філліпса, будівництво якого було завершено в 1965 році.

Веселощі, безліч усміхнених людей, звуки музики і чарівний політ на ковзанах через всю площу, коли серце стукає швидко-швидко, а щоки рожевіють від морозу — все це можна отримати, просто одягнувши ковзани і виїхавши на каток.

Телевізійна вежа CN Tower

Іншою популярною пам’яткою, яку варто подивитися в Торонто взимку є телевізійна вежа CN Tower. Вона найвища в світі. На висоті 340 метрів у вежі є оглядовий майданчик з прозорим дном, звідки відкривається збиває з ніг вид на місто і озеро Онтаріо. Від виду білого покривала, яке огортає Торонто, серце просто завмирає.

Музею хокею — Hockey Hall Of Fame

Відвідування музею Hockey Hall Of Fame буде цікаво всій родині. Тут можна подивитися на фотографії знаменитих хокеїстів з усього світу і на кубки та нагороди, які вручаються переможцям, більше дізнатися про історію хокею, а також про різні рекорди, поставлених в НХЛ.

Стара мерія Торонто

Ще одна визначна пам’ятка Торонто — будівля старої мерії Old City Hall, нагадує казковий замок. Взимку, під покровом снігу, що переливається в сонячних променях, будівля здається по-справжньому чарівним. Варто тільки придивитися до нього і можна просто подив — напівкруглі віконця, чарівні башточки і фігурна ліпнина колишньої мерії просто підкорюють з першого погляду.

Harbourfront Centre — центр культурного життя міста

А буквально на самому краю красивого озера Онтаріо розмістився найбільший культурний центр міста — Harbourfront Centre. Крім того, що звідти відкривається чудовий вид на озеро, скуте льодом, в центрі ще є безліч магазинів, галерей, ринок антикваріату і купа ресторанчиків, де можна посидіти, куштуючи смачну їжу і слухаючи виступи різних ансамблів.

Де зупинитися в Торонто

Але це лише мала дещиця тих місць, що можна подивитися в Торонто взимку, насолоджуючись відпочинком і веселощами. А так як практично всі визначні пам’ятки міста знаходяться в центрі, то і готель краще підібрати там же.

Тим більше, що готелів в центрі міста ціла купа. Тут є готель The Ritz-Carlton, звідки відкривається дуже гарний вид на місто, Sheraton Centre Toronto з терасою і прекрасним садом, де перед сном можна ще раз вдихнути п’янкий запах морозного повітря Торонто, Trump International, що радує мешканців не тільки шикарними видами з номерів, але і смачною їжею в ресторані, а також безліч інших готелів, що відрізняються комфортом і відмінним обслуговуванням.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: