Найкращий туристичний сайт

Що можна подивитися в Гельсінкі за один день

Один день. Багато це чи мало для того щоб дізнатися місто? Що можна подивитися в Гельсінкі, якщо ви опинилися тут проїздом, всього на кілька годин? Ці питання стоять перед будь-яким туристом, які опинилися в поки ще незнайомому місті. До нього ще тільки належить придивитися. Повірте, в Гельсінкі ви не нудьгуватимете, тут є куди піти!

Міський трамвай

Прямо від залізничного вокзалу ходить Міський трамвай № 3. Цілу годину колесить він по вулицях Гельсінкі. Якщо купити хоча б годинний квиток на трамвай — а з ним протягом години дозволяється скільки завгодно раз виходити з трамвая і знову сідати в нього для продовження подорожі — то можна побачити багато цікавого! Боятися заблукати не варто: трамвай кільцевої, він привезе вас туди ж, звідки і відвіз — на залізничний вокзал.

Фортеця Суоменлинна

Гельсінкі стоїть на березі Балтійського моря. І якщо час дозволяє, то чому не скористатися ще одним видом громадського транспорту — поромом? Пором доставить вас до фортеці Суоменлинна, внесену в списки ЮНЕСКО. Всього 15 хвилин — і ви в її древніх стінах. І повірте, там є чим зайнятися і що подивитися!

Науковий центр Heureka

Науковий центр Еврика — ще один варіант того, що потрібно обов’язково подивитися в Гельсінкі. «Живий», інтерактивний музей дозволяє за короткий час відчути себе послідовно еквілібристом, льотчиком, лісорубом, побувати в епіцентрі землетрусу або в ведмежою барлозі. Ну і, само собою, провести чудову фотосесію.

Щурячий баскетбол в науковому центрі Еврика

Сферичний кінотеатр Verne

У науковому центрі розташований цікавий сферичний кінотеатр Verne. Тут демонструються кадри, зняті під час перельотів пташиних зграй або сходження альпіністів на гірські вершини. Не забудьте про сувеніри з Heureka для себе і близьких і пам’ятайте, що на цей музей необхідно витратити не менше 3-4 годин.

Музей «Кіасма»

Музей сучасного мистецтва «Кіасма» займе вас на годину. Буквально поруч із залізничним вокзалом ви побачите сучасне білий будинок. Зовні воно не вражає оригінальністю, а ось всередині… Туди треба обов’язково сходити, щоб знайти щось своє. А в наступний приїзд в Гельсінкі там знову знайдеться чим вас здивувати — це ж музей актуального мистецтва з постійною зміною експозиції!

Океанаріум SeaLife

Морська життя — зацікавить всіх, незалежно від віку. Тут представлено все розмаїття підводного світу, від тропічних океанських просторів до приполярних акваторій Балтики.

Детальніше читайте в статті: Океанаріум Sea Life Helsinki в Фінляндії

Аквапарк Serena

Якщо вже мова зайшла про воду, то неодмінно треба заглянути в аквапарк. У Гельсінкі аквапарку Serena — гірки, штучна хвиля, «мертве море», гідромасаж і безліч інших розваг на воді. Якщо хочете дістатися швидше — візьміть таксі, але майте на увазі, що громадський транспорт в Гельсінкі ходить в буквальному сенсі по годинах. Півдня — і ви, оновлені, повні вражень, несподіваних в північному місті, вже готові продовжувати своє знайомство з цікавими місцями Гельсінкі.

Сауна «Котіхарью»

Яка Фінляндія без сауни! Щоб відчути весь колорит не просто міста, а цілої країни, досить відвідати сауну «Котіхарью» — останню суспільну сауну, опалювати дровами. Сауна в Фінляндії є чимось на зразок клубу, тут частенько збираються великими компаніями і обмінюються новинами. Дістатися просто: сауна знаходиться зовсім поруч від метро «Сомайнен». У цьому ж районі знаходиться безліч готелів, яку краще забронювати до походу в сауну.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: