Найкращий туристичний сайт

Шарджа — кращий пляжний відпочинок

Курорт Шарджі можна сміливо назвати кращим місцем для пляжного відпочинку, що розташувався на берегах Перської затоки. Тут безліч міських пляжів — з м’яким білосніжним піском, найчистішої блакитною водою, пишними пальмами, пологим дном, а головне все вони безпечні для відпочинку з дітьми. Найпопулярнішими вважаються — пляж Аль-Мамзар і Аль-Хан. Якщо ви шукайте у вихідні тиші і спокою, то пляж Корніш для цього не підійде, так як саме в ці дні він забитий повністю. Вельми популярно серед шанувальників активного відпочинку східне узбережжя Шарджі. Тут можна відмінно попірнати з маскою, зайнятися дайвінгом і просто добре провести час.

Лагуни між Шарджа і Дубаєм

Водна територія, що розкинулася між лагунами Аль-Мамзар і Аль-Хан ще тільки освоюється. Тут немає контролю і обмежень, тому це місце вибирають любителі поганяти на скутерах і моторних човнах. Також є і зона для купання, як це обумовлено канатами. Як правило, вода тут завжди чиста і освіжаюча, та й зручно добиратися до міста. Кращий час для купання — ранкові години, ближче до обіду пляж уже переповнений.

Аль-Хан

Цей пляж лежить між електростанцією Al Layyeh і селом Аль-Хан. Пляж вважається одним з найбезпечніших не тільки в Шарджі, але і в ОАЕ. Він користується великою популярністю серед туристів і гостей, в свята і вихідні сюди приїжджають і місцеві жителі.

Аль-Корніш

Оточений пальмами, пляж Аль-Корніш притягує сюди відпочиваючих своєю чарівністю і м’яким піском. Пляж є безпечним, як правило, тут воліють відпочивати цілими сім’ями. Поруч розташований елегантний готель Coral Beach, з вікон якого відкриваються приголомшливі види на Перську затоку і Дамський клуб Шарджі.

Кращі пляжі Хор-Факкан

Кращим з міських пляжів вважається прибережна територія біля готелю Oceanic Hotel & Resort. Територія пляжу має прекрасну інфраструктуру, що дозволяє відмінно проводити час, займатися водними видами спорту, влаштовувати пікніки. Вхід на його територію платний, так як є власністю готелю. Уздовж узбережжя розташовано чимало скелястих куточків, де буде приємно відпочити всією сім’єю або з друзями, так, і одному буде нудно.

Набережна з фонтаном і лагуна Халед

У пошуках кращого пляжного відпочинку можна не згадати лагуну Халед і набережну з фонтаном. Лагуна Халед — це велика водна гладь з красивим фонтаном в самому центрі. Це мальовниче місце вже давно є місцевою визначною пам’яткою, яку витончено доповнюють пальмові гаї і галявини з соковитою зеленню. Лагуна розташована в центрі набережної Аль-Бухейра Корніш. Найбільш густонаселений район Шарджі є досить престижним місцем, де гості можуть відпочити в одному з численних ресторанів, а також відвідати парк Аль-Джазіра.

Шардж Корніш

Мальовнича набережна Шарджа Корніш проходить між пляжем Аджман і набережної Аль-Бухейра Корніш. Тихе місце для прогулянок вже давно є улюбленим місцем для тих, хто вважає за краще розслаблений відпочинок за чашкою кави і східними солодощами.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: