Найкращий туристичний сайт

Шанхайська кухня: традиції і особливості

Незважаючи на свою молодість, кухня Шанхая має свої традиції, які дбайливо зберігаються. Поєднуючи найвишуканіші секрети китайських рецептів з кращими рисами західної кухні, місцевим майстрам вдалося створити новий напрямок, яке і лягло в основу шанхайської кухні.

А сам Шанхай часто називають «Східним Парижем», де розташувалися вишукані ресторани високої кухні, дорогі бутики, а також самі респектабельні готелі. Ресторани Шанхая пропонують своїм відвідувачам найдивовижніші страви різних континентів, що поєднують в собі неповторність китайського колориту.

Особливості кухні Шанхая

Обидві кулінарні школи мають багато спільного. В їх блюдах часто використовується свіжа риба, краби, морепродукти і креветки. Практично всі ресторани складають меню в залежності від сезону, так як більшість рецептів включають сезонні інгредієнти.

Як і в інших регіонах Китаю, тут є досить широкий перелік способів приготування їжі: смаження, тушкування, варіння, глибока і швидка обжарка, маринування, приготування на пару і багато іншого.

Примітний той факт, що страви шанхайської кухні відрізняються легкістю і соковитістю, завдяки тому, що вони готуються без гострих приправ.

Найвідоміше блюдо шанхайської кухні

Найвідомішим стравою шанхайських ресторанів є тушковані трепанги Сяцзи Так У Шень. Для його приготування, використовується висушений морський огірок. Вимочений в воді, огірок гаситься в жовтому вини, олії та соєвому соусі. Вишуканою добавкою страви є креветочная ікра, яка збагачує його мінералами, білками і іншими корисними мікроелементами.

Де можна поїсти в Шанхаї?

Швидко перекусити завжди можна під час прогулянок по Шанхаю. Практично на кожному кроці можна знайти прилавки з різноманітними закусками, локшиною, смаженою рибою і морепродуктами. На вулицях Сянься і Вуцзян, а також в районі Юйюань знаходиться безліч відмінних закусочних з демократичними цінами і багатим меню.

Обов’язково варто спробувати булочки наньсян, приготовані на пару, вонтони, випічку «жовтий краб» і рисові пироги.

Ресторани з китайською і європейською кухнею

Якщо ви хочете поїсти в приємній розслаблюючій обстановці, то краще вибрати ресторан з китайською і європейською кухнею.

Відомі шанхайські бари

Крім ресторанів і кафе, Шанхай має добре розвинену мережу барів: по всьому місту розосереджено велика кількість стильних закладів, розрахованих, як на молодь, так і респектабельну публіку.

Мабуть, одним з найпрестижніших барів Шанхая можна назвати Cloud 9, який знаходиться на 87 поверсі готелю Grand Hyatt. У темний час доби з його вікон відкриваються захоплюючі види на нічний Шанхай.

Серед місцевих жителів, втім, як і серед численних мандрівників, великою популярністю користується німецький бар « 505 », джазові бари міста, а також Goodfellas, головним напрямком якого є рок-н-рол. Приємна обстановка, гарна музика, багате меню і пристойна публіка залишать тільки хороші враження від Шанхая і його закладів.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: