Найкращий туристичний сайт

Розкіш в усьому: підводний готель в Дубаї

Hydropolis Undersea Resort — готель під водою в Дубаї і одна з дивовижних перлин Арабських Еміратів. Цей шедевр вражає своєю розкішшю і вишуканістю і значно відрізняється від інших готелів Дубая.

Підводний готель Hydropolis Undersea Resort в Дубаї

Даний готель не тільки одне з найзагадковіших будівель в світі, але і одна з найдорожчих. Доба перебування тут можуть обійтися Вам приблизно в п’ять з половиною тисяч доларів.

Hydropolis Undersea Resort на даний момент має «10 зірок» завдяки своїй незвичності, сервісу і бездоганної репутації. Спорудження вартістю майже півмільярда доларів розташоване на самому березі моря (в Перській затоці).

Особливості та інфраструктура готелю

Незвичайна форма готелю наповнена ще більш незвичним змістом. Майже половина будівлі знаходиться під водою, і увійти всередину Ви зможете тільки з підводного тунелю. З берега вирушає спеціальний транспорт, який доставляє відвідувачів прямо в фойє. Звідси можна потрапити в різні комплекси готелю і номера (їх всього 220).

Готель Hydropolis Undersea Resort можна назвати цілим морським містом. Тут є все: магазини, дитячі ігрові комплекси, клуби, бутіки, салони і багато інших розважально-торгових підприємств. Вражають своєю вишуканістю два елітних ресторану, розташованих на території готельного комплексу. Для гостей готелю щовечора влаштовуються концерти, шоу, фуршети.

Дивовижний краєвид і вікон

Коли тут, можна на мить забути, що ви в готелі під водою. Але, варто лише поглянути на вікна, і замість звичного сонячного світла Ви побачите зграї риб, що пропливають повз в блакитний блакиті води. Все здається таким тендітним, що іноді стає страшнувато. Здається, що можна розбити скло і вся маса води прорветься всередину.

Але, турбуватися абсолютно немає причин — всі матеріали надміцних і протестовані. Готель забезпечений навіть протиракетної установкою, так що всередині Ви перебуваєте в ще більшій безпеці, ніж зовні.

Архітектура надводної частини готелю

Надводна частина готелю за формою нагадує нашестя інопланетян — кілька дисків з’єднані між собою трьома потужними опорами і повідомляються тунелями. На вершині готельного комплексу розташована майданчик для приземлення гелікоптерів, сади з незвичайними рослинами, басейни і парки.

Важко описати словами всю розкіш і тонкощі готелю під Hydropolis Undersea Resort — все необхідно побачити своїми очима. Безсумнівно, після відвідин такого казкового місця, вражень вистачить на все життя! Тому, варто провести в готелі хоча б одну ніч, якщо Вам дозволять фінансові кошти. І якщо в нашому світі можна уявити місце, де зібрані всі сучасні технології, дизайнерські новинки і надприродний сервіс, то цим місцем виявиться Hydropolis Undersea Resort.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: