Найкращий туристичний сайт

Путівник по Амстердаму: що подивитися

Країна, яка приваблює своєю красою сотні тисяч туристів, має не один цікавий і загадковий місто, але найбільше в Нідерландах виділяється саме Амстердам. У цьому місті гармонійно поєднуються історичні колорит і сучасні європейські руху. У столицю Нідерландів їдуть не тільки заради гарних місць, але і заради вільного від поширених заборон відпочинку.

Амстердам — ​​місто дивовижних і приємних контрастів

Амстердам почав свою історію ще в 13 столітті, місто було засноване на річці Амстел. Раніше столиця Нідерландів представляла собою лише невелике село, в якій жили переважно рибалки. Внаслідок відбулися катаклізмів це місце незабаром перетворилося в порт — на той момент майбутній Амстердам став найбільшим центром світової торгівлі.

Голландці дуже трепетно ​​ставляться до своєї історії і це помітно по центральній частині їхньої улюбленої столиці. Крізь яскравість сучасних вулиць зовсім не складно розгледіти унікальний і самобутній середньовічний місто. Але для більшої зручності вам все одно знадобиться хоча б короткий путівник по Амстердаму.

Перш ніж ви підете на приємну подорож по Нідерландам, обов’язково забронюйте готель — тут ви зможете підібрати оптимальний варіант поселення в готелі, який буде відповідати вашим фінансовим можливостям і буде зручно розташований у місті.

Що подивитися в Амстердамі — найцікавіші місця

Амстердам відомий як місто каналів, тому в ньому налічується понад 600 мостів. Одні з найбільш примітних і красивих — це мости під назвами Махере-брюг і Блаубург. Зауважимо, що з води можна подивитися багато міських визначних пам’яток, а також побачити сотні мальовничих мостів.

Більшість гідів починають свої оглядові екскурсії по Амстердаму від будівлі в неоготичному стилі, побудованого з червоної цегли. Це Центральний вокзал, який теж, по суті, є відомою пам’яткою столиці Нідерландів.

Багато хто вважає Амстердам центром світової культури, так як тут розташовуються такі майданчики, як Палац Музики, Концертний Зал, Королівський Театр «Карре», Бімхейс і інші.

Площа Дам

Це головна площа, розташована в «Кварталі Великих каналів». У цьому районі ви зможете помилуватися Королівським палацом з музеєм, Нової Церквою 1408 роки (Ньіве-Керк), монументом Свободи, а також знаменитим Музеєм воскових фігур мадам Тюссо. Недалеко від цього місця розташовані комплекс будівель Ост-Індської компанії, Амстердамський футшток, Музей каналів Амстердама і інші цікаві пам’ятки.

У минулому площа Дам відігравала важливу роль в житті Амстердама, втім, вона і зараз зберігає свою важливість. Свою назву площа отримала завдяки дамбі на річці Амстел (одна з перших дамб була побудована в далекому 13 столітті). Йшли роки, дамба ставала все більш міцною, потім вона стала настільки широкою, що на ній створили площа Дам. Саме тут в наш час голландці відзначають свої національні свята і проводять фестивалі.

На площі Дам розташовані Меморіал Війни, Ньіве-Керк і Королівський палац.

Королівський палац

До 17 століття Королівський палац був будівлею мерії. Спорудження, яке ми можемо побачити сьогодні, стало таким завдяки брату Наполеона Бонапарта. На тлі інших архітектурних шедеврів будівлю Королівського палацу особливо не виділяється, але вся краса прихована всередині нього.

Старовинні свічники, колекція годинників і церемоніальний хол — все це створює затишну, але в той же час загадкову атмосферу. Хоча Королівський палац більше і не використовують в якості офіційної резиденції монархів, він все-таки користується «попитом» — тут часто на офіційному рівні проходять різні заходи королівського сімейства.

Виставка воскових фігур мадам Тюссо

Щоб побачити зблизька знамениті воскові фігури, створені мадам Тюссо, досить купити квиток в музей. Наполеона, королеву Беатрікс, Петра I, Маргарет Тетчер і інших знаменитостей ви зможете детально розглянути в Музеї мадам Тюссо. У ньому також розміщений окремий зал, присвячений Рембрандту, є на що подивитися і любителям фантастичних світів Босха.

Всім відвідувачам музею надається шанс зайти в майстерню, в якій і були створені знаменитості з воску. Музей мадам Тюссо працює без вихідних. Зауважте, що може знадобитися додатковий час, так як до обіду біля входу збираються чималі черги.

Амстердамський парк Бос

Це найбільший парк столиці Нідерландів. У ньому також розташовані Музей Бос з парковими картами, озеро з човнами, театр під відкритим небом, великий ігровий майданчик і навіть козяча ферма, в якій налічується понад 100 кіз. Тут можна подивитися і на літаки, які летять дуже низько через розташованого не так далеко аеропорту Шипхол.

Також не забудьте про знамениту і заманюють вулицю червоних ліхтарів, друзі і рідні напевно спитають про неї. І якщо ви вже серйозно зібралися в поїздку, підготуйтеся краще і вивчіть 5 найпоширеніших помилок туристів в Амстердамі.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: