Найкращий туристичний сайт

Прогулянка романтичними вуличками Праги

Прага… В цьому казково дивовижному місті, овіяному таємничими міфами і легендами, мріє побувати кожен. Поступово відпочинок на пляжах під палючим сонцем поступається місцем романтичним поїздкам в дивну Європу. Найвідвідуванішою європейською столицею є саме Прага. По праву столицю Чехії називають серцем Європи. Тут неймовірно затишно і приємно провести вихідні дні або весільну подорож, і цінова політика цьому сприяє.

Часто місто Прага викликає асоціації з романтикою і казкою, і це неспроста, адже саме в цьому унікальному місті зосереджена величезна кількість романтичних куточків, в яких мріють побувати пари з усього світу.

Унікальна ця світова столиця тим, що поєднує в собі вузькі звивисті вулички з величезними вимощеними бруківкою площами; тут неймовірна кількість зачаровують готичних замків, фортифікаційних споруд, пам’ятників архітектури різних епох.

Стародавні замки

Найбільш привабливими туристичними місцями є стародавні замки. Невимовною популярністю користується чудовий замок Карлштейн, розташований в двадцяти п’яти кілометрах від Праги. Спочатку цей розкішний старовинний замок служив скарбницею і резиденцією короля Карла IV. Замок і нині таїть в собі легенди, його архітектурне виконання дихає силою і величчю імператорської влади.

Карлов міст

Неможливо уявити прогулянку по Празі без відвідування одного зі знаменитих мостів світу. Це Карлів міст — шедевр архітектури Середньовіччя. Карлів міст заслужено вважається найпривабливішим і красивим мостом чеської столиці, на якому ви рано чи пізно неодмінно опинитесь, гуляючи по празьких вулицях. Це один з вісімнадцяти мостів, які з’єднують два береги річки Влтави. Карлів міст, немов ніжний перли, прекрасний у будь-яку пору року, в будь-який час доби. Він дарує бажану прохолоду в спекотний літній день і огортає легким річковим туманом похмурими днями.

Староміська вежа

Першою з численних пам’яток Карлова моста є Староміська вежа, виконана в готичному стилі. Ця вежа розташована перед Кржижовницкой площею, а з висоти її оглядового майданчика відкриваються чудові види на Малу Країну, Празький Град, Градчани і привабливу Влтаву.

Королівська дорога

Звична для місцевих жителів траса носить гучну назву Королівська дорога. Найчастіше Королівську дорогу ототожнюють із самою Прагою. У легенді розповідається, що за цією красивою дорозі їхав на урочисту коронацію майбутній правитель Чехії. Своїм проїздом по вулицях і площах міста король чеського народу давав городянам зрозуміти, як важливі для нього Прага і її жителі. У відповідь на такий благородний вчинок пражци прикрашали храми, палаци і власні оселі, висловлюючи таким способом відданість і вірність своєму правителю.

Музеї

У Празі досить багато музеїв: Національний Музей Праги, музей Франца Кафки, празький музей мініатюр і воскових фігур. Обов’язково варто відвідати музей Лапідаріум, який знаходиться на території Національного Музею та представляє найцінніші чеський кам’яні скульптури XI-XX століть.

Стародавня фортеця Вишеград

Багатий місто своїми талановитими жителями: поетами, композиторами, художниками, будівельниками, архітекторами. Стародавня фортеця Вишеград — дивовижне, романтичне місце в Празі. Овіяна сотнями легенд, фортеця захищала чеську столицю з півдня протягом багатьох століть. На Вишеградської кладовищі покояться відомі політики, музиканти, письменники, художники і вчені.

Річка Влтва

Спокійна річкова гладь Влтви люб’язно запрошує жителів та гостей міста на романтичну водну прогулянку. При шепоті хвиль у закоханих є чудова можливість побути наодинці, віддавшись своїм почуттям і покликом душ.

Петршінська оглядова вежа

Чи відомо Вам, що Прага таїть в собі частинку Парижа? Це Петршінська оглядова вежа, точна копія Ейфелевої вежі. Вона рівно в шість разів менше сестри-близнюка у Франції. Сади і парки навколо цієї вежі наповнені ароматом ніжності і любові.

Романтичні сади Праги

Прага славиться численними доглянутими садами. Дуже часто в них проводять урочисті події, весілля, сімейні прогулянки. Наприклад, Вртбовскій і Вальдштейнский сади воістину вважаються романтичними місцями міста. Перебуваючи на Летенской плани, можна побачити всю красу празької панорами. Тут зосереджена величезна кількість ексклюзивних ресторанів і кафе, які пропонують насолодитися чашкою ароматної кави і зануритися в романтичну атмосферу стародавнього міста.

Без сумнівів, відвідати Прагу варто обов’язково і неодмінно. Незабутня подорож подарує нескінченне задоволення, а враження будуть розбурхувати пам’ять все життя. Це дивовижне місто, чарівний розкішною архітектурою, романтичним настроєм і унікальністю.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: