Найкращий туристичний сайт

Поїздка в Тель-Авів: де зупинитися

При поїздці в Тель-Авів потрібно враховувати, що це місто не можна відносити до розряду дешевих. Дане твердження стосується і житла. Природно, на вибір пропонується маса варіантів, починаючи з бюджетних готелів і закінчуючи п’ятизірковими комплексами. Але в середньому, за ніч у номері з сніданком доведеться віддати близько 100 €.

Багато хто задається питанням: де зупинитися в Тель-Авіві? Щоб почати орієнтуватися, варто пам’ятати, що центральна частина і пляжі — це місце розташування готелів. Тут знаходяться такі готелі як Park Plaza Orchid, Gordon Hotel & Lounge, Maxim Hotel та інші. А ще хостели — Beachfront, Hayarkon 48, Black & Wild Boutique і т. Д.

Щодо недорогий варіант краще пошукати в південних районах міста. Якщо кошти вкрай обмежені, можна спробувати щастя в передмісті. Крім цього, пошукати можна в Гіватаїмі або Бат-Ямі.

Райони міста

На першому місці — старе місто Яффа, історичний центр. Як свідчить міф, саме тут прикували до скелі Андромеду. У цій частині знаходиться не тільки маса старовинних споруд, але також галереї, ресторани і кафе, де можна відпочити.

Неве-Цедек — це південний район. Тут зосереджені культурні та культові споруди. Можна відвідати магазинчики і кафе, а також посидіти в грейпфрутових гаях.

Сіті — фінансовий центр. Знаходиться він біля вулиці Аленбі і проспекту Ротшильда.

Флорентин — південний район. Тут розташовані найбільш дешеві кафе. Район забудований будинками в 3 і 4 поверхи (стиль Баухауз).

Біле місто — його споруди також зведені в стилістиці Баухауз. Будинки побудовані з бетону, багато хто має колонади, а ще сади на дахах. Навіть ЮНЕСКО включив їх до списку культурної спадщини.

Рамат-Авів — ціни на розміщення в місцевих готелях дуже високі, зате для сімейного відпочинку — ідеальний вибір. Тут дуже тихо і спокійно, можна відвідати музей Ізраїлю, ТЦ Рамат-Авів і Тель-Авівський університет.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: