Найкращий туристичний сайт

Поїздка в Карлові Вари восени

Курортний сезон в Карлових Варах завершується саме в осінні місяці, проте саме в цей час багато туристів і їдуть туди. Причому падіння цін — далеко не єдина причина. Адже різні санаторії так само продовжують працювати і приймають постояльців, а оглядати визначні пам’ятки міста в осінню прохолоду куди приємніше, ніж в літню спеку.

Сьогоднішня стаття нашого блогу про туризм спеціально для тих, хто ще думає де провести відпустку восени.

Поїздка в Карлові Вари восени: сентябрь

У вересні починається відтік основної маси туристів, проте, досить багато приїжджих залишається. Люди блукають по місту, милуючись архітектурою та іншими пам’ятками. Гуляти тут в цьому місяці можна хоч цілий день — м’яка погода дивно сприяє цьому. А ще варто сходити на фестиваль міжнародного фольклору і фестиваль імені Дворжака.

Відпочинок в Карлових Варах в Жовтні

У жовтні в Карлових Варах можна дійсно спокійно відпочити — людей на вулицях небагато, пожовкле листя створює романтичний настрій, а пливуть по небу хмари доповнюють пейзаж. На вулицях вже відчувається прохолода, але не настільки, щоб перешкодити повноцінному відпочинку. І обов’язково потрібно відвідати родзинку місяці — Міжнародний фестиваль джазу.

Переваги відпочинку в листопаді

Багато хто приїжджає в Карлові Вари на лікування саме в листопаді, так як починається підготовка до наступного сезону, а вартість відпочинку значно падає. Але гуляти по вулиці неприємно, так як погода не тільки холодна, а й дуже мінлива.

Спокійний осінній відпочинок в Чехії

Осінні Карлові Вари будуть відмінним вибором для тих, хто мріє провести спокійний і розмірений відпочинок і при цьому не сильно витратитися. Не завадить і грунтовно поправити здоров’я, адже це один з числа найвідоміших бальнеологічних курортів.

Якщо ви роздумуєте відвідати цей прекрасний чеське місто, рекомендуємо ознайомитися з каталогом готелів Карлових Вар на The.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: