Найкращий туристичний сайт

Поїздка в Дубай: що потрібно знати туристу

Дубай знаходиться на березі Перської затоки в другому за величиною еміраті. Столиця емірату відома серед туристів цілорічної спекою. Літня температура швидко досягає тридцяти п’яти-сорока п’яти градусів. У місті нелегко доводиться без сонцезахисного крему, спеціальних окулярів і панамок.

Жаркий Дубай — найбільше місто ОАЕ

Турист може привезти з собою без сплати мита по два літри горілки і вина. Не можна ввозити товари, які вироблені в ПАР або Ізраїлі. Заборонено також ввезення:

• вогнепальної зброї,

• порнографії,

• пропагандистської літератури,

• наркотиків.

Валюта

Грошовою одиницею вважається дирхам. Долар США дорівнює 3,65 дірхама. Обмеження на вивезення і ввезення національної та іноземної валют відсутні. Обміняти валюту можна в спеціальних пунктах або банках.

Де оселитися?

В ОАЕ готелі Дубая — найдорожчі, причому ціни на них у всіх міських районах майже однакові. Краще оселитися там, де знаходяться поблизу атракціони і магазини.

Способи пересування по місту

Переміщатися по Дубаю найкомфортніше на Метро. У ньому прохолодно і не дуже багатолюдно. Ціна поїздки визначається дальністю. Мінімальна сума становить 0,5 долара, максимальна — 1,6.

Міським видом транспорту вважається Таксі. Воно може бути як з лічильником, так і без нього. Якщо машина без лічильника, то спочатку треба визначитися з вартістю поїздки. Таксі обладнані кондиціонерами і зовні виглядають доглянутими. При наявності лічильника оплата поїздки здійснюється відповідно до кілометражем.

Розвинене також Автобусне сполучення, але цей вид транспорту йде по дуже протяжним, незручним для приїжджих маршрутами.

Якщо гість старше двадцяти одного року має міжнародні водійські права, то він може в Дубаї Орендувати автомобіль. При відсутності таких прав видається тимчасовий дозвіл на водіння, якщо вітчизняне посвідчення отримано менше року тому. Найменший термін оренди — доба. Правила дорожнього руху, в основному, ідентичні нашим. Радари на трасах передають дані про перевищення швидкості в поліцію.

За запропонований хабар тут притягують до кримінальної відповідальності. Інформувати поліцію про дорожньо-транспортну пригоду слід по телефону 999.

Добираючись до пляжу на автобусі, що належить готелі, необхідно приходити раніше: місць може не вистачити. Така проблема не виключена і під час повернення в готель. Безкоштовні трансфери від готелю до пляжу приваблюють багатьох гостей міста. У ньому відсутні назви вулиць, номери будинків, а орієнтиром при пересуванні служать найбільш відомі будівлі.

Особливості побуту в Арабських Еміратах

Туристу треба пам’ятати про особливості побуту, пов’язаних з ісламом. Продаж алкоголю в ресторанах здійснюється тільки постояльцям готелів. У магазинах спиртні напої відсутні. Вживання в громадському місці навіть пива тягне за собою кримінальну відповідальність.

Пиття води в Дубаї з-під крана не рахується ризикованою справою. У ресторанах і готелях подають місцеву мінеральну воду. Вона реалізується в пластикових упаковках. Напруга в мережі становить 220/240В. Перехідники продають повсюдно.

Місто має в своєму розпорядженні державними Поліклініками та госпіталями з високим рівнем обслуговування. Іноземні туристи зазвичай отримують на весь термін страхові поліси, що дозволяють отримати екстрену допомогу безкоштовно. У приватних клініках консультації та лікування коштують дорого.

Системи безпеки в готелях досить суворі. І все-таки адміністрація доводить до відома туристів: документи, гроші і цінності повинні зберігатися в спеціальному сейфі.

Тут пишаються Пляжами і парками. Їх особливості:

• працюють з ранку до пізнього вечора,

• пляжі мають все необхідне обладнання,

• діє рятувальна служба.

Суворі традиції

З релігією пов’язані не тільки традиції городян, а й правила для приїжджих. Мусульманських жінок заборонено фотографувати. Від чоловіків потрібно отримати згоду на зйомку. Військові об’єкти, урядові установи також не рекомендується знімати.

Загравати з жінками, а також сміятися над ними не можна. За порушення — штраф 60 тисяч дирхам з подальшою депортацією.

Пригощати мусульманина стравою зі свинини або горілкою, вином неввічливо. Напередодні ділових розмов треба поговорити про стороннє, що не розпитуючи про сестер, дружин, інших родичів. Не можна направляти на мусульманина підошву ноги.

З настанням місяця мусульманського посту до того, як сховається за горизонт сонце, не можна на вулицях:

• жувати жувальну гумку,

• курити,

• пити і їсти.

Якщо господар будинку не запропонує увійти у взутті, то тоді треба залишити її у порога. Дотримання правил допомагає встановити хороші відносини з жителями столиці емірату.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: