Найкращий туристичний сайт

Подорож в Стокгольм: в гості до Карлсона

Стокгольм — місто казок і нашого дитинства, сьогодні його називають північною Венецією, адже він розташувався на 15 островах, які з’єднані між собою мостами. Крім того, щоб погуляти по дивовижному місту, тут можна побувати в гостях у такого улюбленого нами з дитинства персонажа — Карлсона, який живе на даху.

Прогулянки по Стокгольму

Стара частина Стокгольма є туристичним центром, прогулянки по його вузьких вуличках дозволять подивитися на старі будиночки в кілька поверхів, посидіти в затишному ресторанчику або купити сувеніри на пам’ять в одному з місцевих магазинчиків.

Якщо вам набридло ходити пішки, можна сісти на громадський транспорт і прокотитися по вулицях сучасної частини міста. До речі, врахуйте. Що в залежності від тарифної зони ціна проїзду буде різною, а в межах однієї з них становить 10 крон, або 1 євро.

Музей Юнібакен: зануритися в дитинство

Якщо хочете подивитися на всіма улюбленого Карлсона, можна відправитися в музей Юнибакен, тут серед персонажів улюблених казок вас також зустрінуть Віні Пух і Пеппі Довга панчоха, Мумії Троль і інші. До речі, не забудьте заздалегідь уточнити ціну квиток, адже вартість відвідування музеїв тут стартує від 50 крон, найдорожчий квиток обійдеться в 100 крон. Можна придбати спеціальну картку, по якій можна безкоштовно їздити на громадському транспорті і відвідувати музеї.

Будинок Карлсона

Перед поглядом туристів за адресою Вулканусгатан, 12 постане навіть будинок, де, за словами автора книги, жив і творив Карлсон, розташований він на невеликій вулиці, поруч з метро. Це приміщення можна побачити самостійно, навіть зробити фото на пам’ять, показавши його друзям.

Подорож по дахах Стокгольма

Стокгольм — це місто з казки про Карлсона, саме його вулиці видно на сторінках всесвітньо відомої книги, зачитаній до дірок. Приїхавши сюди, можна скористатися унікальною можливістю і пройтися по дахах свого дитинства. Такі екскурсії тут проводяться дуже часто, квиток собі слід бронювати заздалегідь в онлайн-режимі.

Врахуйте, що прогулянки проводяться не щодня, на різних мовах, тому вибір часу обмежений. Можливо доведеться навіть зрушити час перельотів, щоб перебувати в місті в день екскурсії. Саме тому, перш ніж бронювати готель в Стокгольмі і квитки на літак, вивчіть розклад цих екскурсій і число вільних місць.

Безпека понад усе

Не забувайте, що це Європа, тому неодмінною умовою на такий екскурсії є спеціальне екіпірування, яка включає в себе каску. Крім того, передбачена страховка до металевого тросу, а також супровід у вигляді двох гідів, вони проходять спеціальну підготовку і допоможуть в будь-якій ситуації. Боятися в результаті вам абсолютно нічого, головне — дотримуватися всіх правил пересування по дахах.

Звід загальних правил для тих, хто любить гуляти по дахах:

Зазвичай екскурсія по дахах Стокгольма проходить по дахах старого парламенту острова Ріддархольмен. Веселої прогулянки!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: