Найкращий туристичний сайт

Подорож в Панаму: що подивитися

Панама — це місто, яке є однойменною столицею держави, розташованого на Американському континенті, залишається справжнім стовпом іспанської культури в регіоні. The New York Times не дарма зробив Панаму лідером в переліку тих країн, які повинен відвідати будь-який завзятий турист.

Дане поселення заснували колонізатори з Іспанії, і воно стало їх найважливішим портом на узбережжі Тихого океану. Саме через цей порт вивозилося золото з держави інків в метрополію і наводнює Старий Світ.

Плюси і мінуси відпочинку в Панамі

З одного боку Панама приваблює туристів курсуванням американського долара в якості внутрішньої валюти. Також є маса пляжів, знаменитих своїм білим піском, та й низькі ціни теж привабливі, з транспортом проблем немає. Проте, рівень обслуговування досить посередній, інфраструктура розвинена слабо, та й англійську мову знають далеко не всі панамці.

Де зупинитися

Труднощів з тим, де зупинитися під час поїздки в Панаму, не виникне. Готелів в столиці вистачає з лишком, так що в цьому плані проблем не виникне. Найзнаменитіші готелі Панами — Hotel El Panama, Marriott Executive Apartments Panama City, Radisson Decapolis Hotel Panama City, Finisterre і інші.

Пам’ятки Панами

Панамо-Велья — Старе місто

Якщо ви ставите питанням, що подивитися в Панамі, то рекомендуємо відправитися в Панамо-Велья. Це руїни Старого міста, що на сході столиці. Стара Панама зводилася в цілях захисту від корсарів, так що можна побувати на фортечних мурах, відвідати напівзруйновані бастіони і форти, і дізнатися масу нових піратських історій і легенд. Не дарма Панама-Велья взята під егіду ЮНЕСКО.

Також рекомендується побувати в музеї Історії, на площі Болівар, в Президентському палаці і церкви Метрополітан. Не варто обділяти увагою Музей біологічного різноманіття Музей антропології.

Панамський канал

Панамський канал просто поза конкуренцією — 80-кілометрову творіння людських рук, через яке перекинуто міст Лас-Амерікас. Саме він є каналом — = символом, що з’єднує Північну, Центральну і Південну Америку. Обов’язково варто вирушити в місто Бальбоа, що розташований недалеко від столиці, і купити квиток на круїз по каналу.

Дика природа і парки

Ті, хто цінує дику природу, повинен поїхати на архіпелаг під назвою Бокас дель Торо, в Національний парк Бастіментос, де незаймана природа не зневажений людськими руками. Також можна зупинити вибір на Парку Анкон, що поруч зі столицею. Досить проїхати всього чверть години, щоб потрапити в царство природи.

Крім того, можна взяти приклад з жителів Панама-Сіті, які не бажають відпочивати в межах міських пляжів, і рвонути на острови Контадора і Табога. Це найближчі в Панамі курорти.

Колон — другий за величиною місто Панами

Наслідком круїзу по Панамському каналу обов’язково стане місто Колон, який в країні вважається другим за величиною. Це великий портовий центр, хоча пам’яток в ньому відверто небагато. Туди їдуть в основному підприємці, зацікавлені зоною вільної торгівлі, яка, після такої у Гонконгу, є найбільшою на планеті.

Портобело — один з найстаріших міст континенту

Якщо хочеться трохи історії, бажано відправитися на південь від Колона — в місто Портобело, закладений самим Христофором Колумбом. Це чи не найстарший місто на всьому континенті — заснований в 1502 р Особливо він буде цікавий любителям фортифікації, так як тут збереглися найстаріші зміцнення епохи Середньовіччя, зведені іспанцями в цілях захисту.

Як видно, цінителі історичної спадщини будуть від подорожі в Панаму в захваті. Пірати, фортеці, форти, замки, золото, завойовницькі походи — все це постане перед очима туриста, який приїхав в цю країну.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: