Найкращий туристичний сайт

Подорож в Алмати що подивитися і де відпочити

Алмати або «Південне сонце» в перекладі, до 97 року вважалася першою столицею Казахстану. Це найбільше місто країни відомий ще з початку 20 століття. Унікальне кліматичне розташування перетворило Алма-Ату в місто-сад біля підніжжя гірських хребтів. Навесні містоперетворюється — на бульварах цвітуть дерева, гаї перетворюються в буйні сади. На відпочинок в Алмати щороку спрямовується безліч туристів.

Що подивитися в Алмати — найкращі місця відпочинку

Алматинское озеро

Виникло в результаті землетрусу, як і більшість озер Тянь-Шаню. Одне з кращих місць для відпочинку в Алмати на природі.

Національний парк Алтин-Емель

Це державний національний парк. У парку, окрім рідкісних тварин, можна подивитися на унікальний природний феномен — Співаючий бархан. Він виглядає у вигляді великого піщаного пагорба, нанесеного де переважають вітри.

Археологічний парк Тамгали

Виявляється, щоб подивитися стародавні ієрогліфи, необов’язково їхати в пустелю Наска. На території Казахстану зберігся унікальний археологічний парк Тамгали. Тут будь-який турист зможе доторкнутися до старовини.

Високогірний льодовий комплекс Медео

Самий високогірний льодовий комплекс. Тільки тут можна покататися на ковзанах на висоті 1691 метр над рівнем моря. Для льоду використовується чистісінька гірська вода, а спортсмен дихає цілющим гірським повітрям. Завдяки такому дивовижному поєднанню, вдалося поставити більше 200 світових рекордів на льоду. Поруч з катком знаходиться професійний медичний центр, а також безліч затишних готелів.

Фонтани Алмати

Коли ви думаєте, що подивитися в Алмати, то знайте, в місті знаходиться близько 100 фонтанів. Вони, як оптичний магніт, кожен день притягують погляди туристів. Кожен з них володіє індивідуальним дизайном, своєю формою і розміром.

Гора Кок-Тюбе

Величний пагорб Кок-Тюбе, який раніше називався Верігіна гора. На нього можна піднятися по петляє автомобільній дорозі або на канатному підйомнику, і, перед вами, розкинуться незліченні зелені сади, а за ними безкраї міські висотки.

Центральна мечеть — Ісламський культурний центр

Для всіх віруючих людей створена найбільша мечеть Казахстану. Вона здатна прийняти до семи тисяч осіб.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: