Найкращий туристичний сайт

Подорож по Золотому трикутнику: Таїланд, Бірма і Лаос

Золотий трикутник — це дивовижне місце, де річка Меконг омиває відразу три країни: Таїланд, Бірму і Лаос. Цей район здавна привертав до себе курітелей травички і більш серйозних наркотичних речовин. Також воно славилося своїми великими плантаціями маку. Але час не стоїть на помсти. Сьогодні замість макових полів тут ростуть солодкі ананаси. Однак спогади про час, який вважався золотим для наркоторговців, були збережені в Музеї опіуму.

Води бурхливої ​​річки Меконг

На річці Меконг обладнаний оглядовий майданчик, звідки можна зробити гарні знімки державних кордонів всіх трьох країн. А по мальовничому мосту можна з Таїланду потрапити до Бірми. Прикордонне місто викликає змішані почуття — похмурі жителі, діти-жебраки і середньовічні вулички, саме така картина постає перед очима туристів. Однак, просуваючись далі до північних районів Таїланду, де і розташовується Золотий трикутник, то краса природи цих місць швидко витісняє з пам’яті неприємні спогади про Бірмі.

Міста і пам’ятки Золотого трикутника

Красиві і колоритні міста — Чіанг Рай і Чіанг Май притягають сотні тисяч туристів своїми ландшафтами, кришталевої водою річок і водоспадів і самобутніми племенами. Приголомшливі пам’ятники архітектури захоплюють і вражають будь-яку уяву. Завдяки великій популярності Золотий трикутник зараз має прекрасно розвинену туристичну інфраструктуру. У будь-якому місті є широкий вибір готелів, починаючи від бюджетних варіантів і закінчуючи представниками класу люкс.

Зупинившись, наприклад, в будь-якому з готелів Чіанг Май, у вас буде можливість відвідати визначні пам’ятки, скупатися в термальних джерелах, побувати в музеї опіуму, а також зайнятися екстремальними видами спорту. Не пропустіть можливість побачити буддійський храм Wat Phra Kaew. Саме тут був виявлений Смарагдовий Будда.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: