Найкращий туристичний сайт

Перша поїздка в Індію: 15 порад

Ви давно мрієте поїхати в Індію, країну мрій, казок і легенд. Вас не лякають страшні розповіді інших про те, що там брудно, багато бідних і можна сильно захворіти. Тоді ця чарівна країна чекає вас! Звичайно, вона вимагає особливої ​​уваги і підготовки, тут свої закони, культура і традиції, які обов’язково треба дотримуватися. Цей край можна наділяти найрізноманітнішими епітетами до нескінченності, але які б мрії і бажання вас туди не вели, кілька порад ніколи не завадять.

1. Виберіть найкращий час для поїздки в Індію

Індія прекрасна в будь-який час року. Прийнято вважати, що найкращий час для відпочинку, це період з жовтня по березень. Однак якщо ви вибираєте високогірні райони країни, то і літні місяці теж відмінно підійдуть.

2. Завчасна покупка квитків

Якщо ви ще не встигли придбати заповітні папірці, то це можна зробити, не покидаючи власного дивана. Сьогодні багато сайтів спеціалізуються на пошуку найбільш вигідних пропозицій відразу всіх авіакомпаній. Крім того, ви можете самостійно визначити зручні дати вильоту і знайти квитки з великою знижкою. Тим більше що авіаперевізники регулярно влаштовують різні акції і знижки. Також варто заздалегідь подбати про житло. Забронюйте готель в Індії завчасно, і ваш відпочинок не буде затьмарений нічим.

3. Щеплення від хвороб

Не варто панікувати, ви зможете чудово обійтися і без щеплень, дотримуючись простих правил гігієни. Не забувайте мити руки, фрукти і овочі. Не варто їсти відразу те, що ви купили у вуличних торговців, якщо продукт не був підданий тепловій обробці. Також не пийте воду з крана та інших джерел, її краще купувати в пляшках. Щоб трохи звикнути до місцевої їжі, обідати перший час можна в ресторанах європейської кухні.

4. Подорожуйте по Індії самостійно

Як тільки ви трохи звикнете, можете сміливо йти від натовпу туристів і відправлятися в одиночне плавання. Індія — це країна, яка не терпить шаблонів і штампів. Вона кожному готова відкрити щось своє, особисте, нікому не відоме.

5. Аромат Індії неповторний!

Як би ви не готували себе до запахів, в перший час вони будуть вас переслідувати всюди. Запах сміттєзвалищ, тісно переплітається з ароматами спецій і пахощів, змушуючи постійно морщити ніс. Не треба переживати, зовсім скоро ви навчитеся не помічати смердючі і зможете відчувати лише пахощі квітів і ароматичних смол.

6. Неймовірна кількість людей

В Індії проживає мільярд людей, від постійного стовпотворіння рябить в очах і паморочиться голова. У такій обстановці дуже швидко втомлюєшся, тому частіше міняйте місце перебування, виїжджайте в сільську місцевість, в гори або ліс.

7. Спілкування і мова

Не варто переживати з приводу того, що ви не знаєте хінді, тут англійську мову знають всі. Якщо у вас труднощі і з цією мовою, то мова жестів вам на допомогу. Головне, посміхайтеся і будьте чемними і індійці завжди допоможуть.

8. Фото на пам’ять

Серед індійців є повір’я, що фото з європейцем приносить удачу. Не соромтеся фотографуватися з місцевими жителями, коли вони вас про це просять.

9. Індійські базари

Хочете відчути весь колорит цієї країни і його жителів? Тоді знамениті індійські базари, це те, що потрібно. Ідеально підійде делійський ринок Чандні Чоук, але і невеликі базари теж не поступаються за своєю барвистості і оригінальності. Тут треба торгуватися, як правило, ціни вже завищені майже в 10 разів! Постарайтеся не залишити в перший же день всі свої гроші там, повірте, це цілком можливо.

10. Будьте обережні з жебраками і жебраками

Найчастіше, вони збираються разом, варто вам пожертвувати одному, як тут же вас оточить ціла зграя жебраків.

11. Не забувайте, в Індії багато мавп

Тут їх дуже багато, для них навіть будують храми, але не варто розслаблятися, якщо ви не хочете втратити своїх речей. Є індійці, які спеціально навчають мавп красти у туристів дорогу апаратуру. Завжди будьте напоготові!

12. Зафіксуйте красу

Індія наскрізь пронизана таємницею, красою і чудесами. На кожному кроці можна сміливо натискати на кнопку фотоапарата, не помилитеся кадром. Головне, запасіться терпінням для подальших аналізів своїх фотографій.

13. Забудьте про путівник

Жоден стандартний маршрут не зможе замінити вам ваших власних бажань і спостережень.

14. Не намагайтеся оглянути всю Індію за один день

Прагнучи за кілька днів пробігти галопом по всій Індії, побачити і спробувати все, ви швидше за відкусите по шматочку від усього, але так і не відчуєте смаку. Країна неймовірна і об’їхати її вам не вдасться навіть за пару місяців. Вивчіть всі найцікавіші місця, складіть свій маршрут, а краще, забудьте все схеми і просто довіртеся своїм відчуттям і бажанням.

15. Ну, і головна порада для поїздки в Індію

Не вірте нічиїм розповідями, порад і відчуттів. Дайте Індії показати себе з усіх боків і тоді, ви зможете зробити свої власні висновки!

І нехай ваша подорож до Індії буде прекрасним з туристичним блогом!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: