Найкращий туристичний сайт

Переваги літнього відпочинку в Болгарії

Літній відпочинок в Болгарії здивує своїми достоїнствами навіть бувалих мандрівників і досвідчених туристів. Ми нарахували 10 моментів, завдяки яким поїздка в Болгарію стане незабутньою.

Готелі на будь-який смак

Але перед відправленням не зайвим буде забронювати хороший готель. У багатьох містах є маса гідних готелів. Подивитися каталог готелів Болгарії можна подивитися тут.

Вигідні ціни на відпочинок

Це перший козир. При наявності майже європейського рівня обслуговування і відмінних пляжів, ціна здасться більш ніж прийнятною. Це пояснюється розвиненою інфраструктурою, а також як масою гідних готелів, так і приватних апартаментів. Зате ціни поки низькі, адже туристичний бізнес тільки набирає обертів.

Так що влітку тут відпочинуть все — і люди похилого віку, і діти, і молодь і люди середнього віку. Рівень комфорту і ціни дуже радують.

Кілька варіантів, як доїхати до Болгарії

Переліт не дуже доріг, але, з огляду на близькість Болгарії та України, ще дешевше буде доїхати на автобусі, а то і на власному авто. Але автобус варто вибирати тільки тим, хто впевнений, що витримає подібну поїздку, адже шлях довгий і стомлюючий. Так що не рекомендується вибирати його тим, у кого маленька дитина.

Перешкодою для поїздки на машині або автобусі стане транзитна віза через Румунію.

Оптимальний клімат

Різких перепадів в температурі не спостерігається, вода в Чорному морі тепла (близько 23-24 ° С), пляжі відмінні, клімат теж оптимальний — що ще потрібно для відпочинку?

Відпочинок з дітьми

Вони будуть відчувати себе прекрасно, завдяки розвиненій інфраструктурі. Ігри, няні, розваги, дитячі центри — все це зроблено не тільки для малюків, а й для відпочинку їх батьків. Незважаючи на більш низький рівень анімації, в порівнянні з Туреччиною, нудьга дітям явно не загрожує.

Простота отримання візи

При наявності багаторазово від’їзженими візи (шенгенської) в категорії «С», дозволяється їхати в Болгарію, навіть не маючи національної візи. Крім того, якщо доведеться відкривати останню, то під час подачі документації не потрібно наявності в ній підтвердження забезпечення (фінансового), а також довідки про доходи (з роботи).

Релігія, гостинність, мова

З російською мовою проблем в Болгарії немає — його або знають, або розуміють практично всі жителі, а люди старшого покоління тим більш. Полегшує розуміння і кириличний алфавіт Болгарії, завдяки якому практично всі магазинні вивіски читаються без проблем, а також схоже звучання російських і болгарських слів.

Все це робить самостійну подорож, з’їм окремих апартаментів в приватному секторі, а також бронювання екскурсій помітно простіше. У ресторанах офіціанти теж непогано розмовляють по-російськи. А головне — Болгарія це та країна, в якій не тільки поважають, а й люблять росіян і українських туристів, чого не скажеш про багатьох державах Європи.

Більшість храмів в Болгарії православні, так само, як і ¾ населення. Все це помітно стирає той бар’єр, який нерідко виникає після приїзду в чужу країну. Та й тим, хто звик регулярно відвідувати церкву, буде значно комфортніше.

Кухня Болгарії

Болгарська кухня схожа нашої. Отже, ніяких неприємних відчуттів під час споживання їх страв не виникне. Але ж таке часто трапляється в Азії, де їжа заправляється великою кількістю спецій і гострого перцю. Та й вартість обіду в кафе і ресторанах дуже навіть прийнятна.

Із спиртних напоїв популярна ракія — місцева горілка. Крім того, в Болгарії дешеві місцеві вина, причому вельми непогані.

Великі і чисті пляжі

Більшість болгарських готелів розташовані або безпосередньо на пляжі, або дуже близько до нього, так що гостям не доведеться довго і виснажливо добиратися до моря під палючим сонцем. До того ж, чимало місцевих пляжів мають відзнаки у вигляді синього прапора, що гарантує найчистішу воду і хорошу екологічну обстановку.

Довжина пляжів становить майже 400 кілометрів. Крім того, тут немає гір і скелястих круч (як на півдні Криму) — узбережжя піщані і довгі. Це робить їх найкращим вибором для дітей.

З курортів можна виділити Сонячний Берег і Золоті Піски, а для сім’ї відмінно підійде Албена.

Численні санаторії

Здравниці, санаторії та лікарні — все це на істинно європейському рівні. Так що Болгарія безумовно порадує любителів оздоровчих процедур.

Спокійна обстановка

У містах Болгарії ночами спокій і тиша. Так що переживати щодо безпеки не варто — це не Кавказ чи Єгипет, де нерідкі конфлікти і війни.

Але не тільки пляжі, море і пісок приваблюють туристів до Болгарії. У країні є ще маса гірськолижних курортів з цілком європейським рівнем сервісу, проте з набагато більш низькими цінами.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: