Найкращий туристичний сайт

Пам’ятки Сінгапуру: екскурсії по місту

Саме слово «Сінгапур» заворожує, приманює до себе, обіцяючи відкрити перед туристом якусь незвичайну загадкову таємницю. Це воістину унікальне місто-держава, в якому, перебуваючи біля дверей стародавнього храму, без праці можна заглянути в майбутнє.

Сінгапур — місто безлічі культур

Населення Сінгапуру різноманітно: тут можна зустріти і китайців, і малайців, і індусів, ну і, звичайно, європейців. Але кожен з цих жителів вважає себе сінгапурець. Тут є 4 офіційно визнаних мови, а також всілякі релігії: мусульманство, буддизм, християнство, сінди. Не дарма його називають «містом різних культур».

У цьому місті змішалося все: і історія, і культура, і сучасність, і величезні проекти майбутнього. І все це можна побачити на невеликому клаптику земної кулі, який є одночасно і островом, і містом, і державою.

Незважаючи на свої невеликі розміри, Сінгапур підкорить туристів численними розвагами, різними атракціонами, пам’ятками, розкішними готелями і просто красивими місцями.

Екскурсії в Сінгапурі

Познайомитися з цим чудовим містом допоможуть різноманітні численні екскурсії, які відкриють перед туристами всі визначні пам’ятки Сінгапуру.

Відвідування музеїв

В першу чергу варто відвідати історичні музеї і помилуватися численними пам’ятками. Культурна спадщина Сінгапуру ретельно збережено, тому кожен турист може з легкістю може простежити історію цього міста, починаючи з моменту, коли він був заснований, і до сьогоднішніх днів.

Прогулянки по вулицях міста

Для тих, кому не дуже цікаві музеї, але сильно притягує романтика великих міст, більше підійдуть оглядові екскурсії по місту. Днем це місто цікавий, галасливий, барвистий, а ось вночі Сінгапур просто неймовірний.

Не залишить байдужим і фонтан Багатства, розміщений в діловій частині міста Santec City.

Колесо огляду Singapore Flyer

Приїхавши в Сінгапур, потрібно обов’язково відвідати в рамках екскурсії по місту та Singapore Flyer — найвище в світі колесо огляду.

Нічний Сінгапур

Вогні нічного Сінгапуру — чудове видовище, а заходи можуть вразити будь-якого туриста своєю яскравістю картин, які малюють хмари. Кожен день ці заходи різні, як і пейзажі з хмар.

Екскурсія Мерехтіння бухти Марина Бей

Не забудьте про вечірню екскурсії «Мерехтіння бухти Марина Бей». Ця екскурсія починається ввечері, коли місто починає висвітлюватися багатотисячними переливаються вогнями, які горять і підсвічують так, що словами це просто не описати. Це потрібно бачити!

На цій знаменитій бухті кожен турист отримає незабутні враження, зможе зробити величезну кількість фотографій і відео. І повірте, відвідавши це місце, гарний настрій і позитив не покине вас ще довгий час.

Взагалі, за технологією і з техніки освітлення цьому місту немає рівних. А доказом цього може послужити гонка Формули 1, що пройшла у вересні 2008 року, адже в місті в цей час було світло точно так же, як днем.

Екскурсії вечірнім містом здатні запалити вогні не тільки на його вулицях, але і в ваших очах, а серце наповнити радістю!

Острів Сентоза і його розваги

Якщо ви відвідали це місто для того, щоб гарненько розважитися, то найкраще вибрати екскурсію на острів Сентоза, на якому маса можливостей для любителів активного відпочинку.

Парк Universal Studio Singapore

Тут знаходиться парк Universal Studio Singapore, в якому можна покататися на найвищих в світі американських гірках. Та й інших атракціонів тут безліч.

Океанаріум Підводний світ

Підводний світ на Сентоза — величезний океанаріум, який надає туристам можливість побачити морські чудеса своїми очима. Тут знаходиться прозорий підводний тунель з біжить стрічкою, довжина якого 100 метрів, він знайомить своїх гостей з 6000 морських мешканців.

Зоопарки Сінгапуру

Якщо ви любитель природи, то вас не залишать байдужими екскурсії в зоопарки, Парк Птахів, Китайський і Японський сади, Музей Черепах, Музей Орхидей. Зоопарк в Сінгапурі унікальний, в ньому немає звичних вольєрів і кліток, так як звірів від людей відокремлюють природні перешкоди: рови, канали, масивні колоди.

Нічне Сафарі

Незабутні враження залишать відвідини зоопарку «Нічне Сафарі», який був відкритий в 1994 році. Тут можна побачити не тільки місцевих тварин, але і звірів з Африки, Гімалайської долини і Південної Америки.

Острови

Тим, хто віддає перевагу екскурсії по морю, є хороший шанс познайомитися з красивими островами, розташованими в акваторії Сінгапуру. Найбільш популярними є такі острови як Лазарус і Сестри.

Всі перераховані місця та пам’ятки Сінгапуру — це тільки мала частина всього прекрасного, що можна побачити в в цьому дивовижному місті.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: