Найкращий туристичний сайт

Пам’ятки Китаю: 5 найбільш відвідуваних місць

1. Велика китайська стіна

Велика китайська стіна будувалася в 1368-1644 роки за часів володарювання династії Мін. Сьогодні вона є одним з найбільш шанованих і відкриває список найбільш відвідуваних визначних пам’яток Китаю. І це не дивно, адже грандіозна стіна з урахуванням всіх відгалужень тягнеться на довжині 8851,8 км по північному Китаю. А на ділянці Бадалин проходить в близькості від Пекіна, що дуже зручно для туристів.

Китайська стіна також відома проведеним там популярним щорічним легкоатлетичним марафоном, названим на честь неї «Велика Стіна». Спортсмени частина дистанції пробігають по гребеню Стіни — це захоплює.

2. Заборонене місто в Пекіні

На даний момент Заборонене місто — найбільш великий палацовий комплекс у світі, його площа дорівнює 720 тис. М2.

З середини існування династії Мін до її кінця Заборонене місто було імператорським палацом. Протягом п’яти століть він був політичним і урочистим центром китайського уряду, а також служив в якості будинку імператору і його родині.

Сьогодні він є музеєм і розташовується в центрі Пекіна.

У списку для відвідування він розташовується під номером № 2, так як разом з Великою китайською стіною знаходиться в одному місті, що дозволяє туристам ці два місця відвідувати за одну подорож.

3. Набережна Вайтань в Шанхаї

Найпопулярнішою туристичною зоною Шанхая є знаменита набережна Вайтань. Її також називають Бунд. Існує навіть приказка, яка говорить: якщо ви не відвідали Бунд, то ви не відвідували Шанхай!

Щоб зберегти історичні пам’ятники в такому ж вигляді, висотне будівництво тут обмежена.

Вайтань була однією зі знімальних майданчиків для Стівена Спілберга, де знімався фільм «Імперія сонця». Це був перший в Китаї американський художній фільм, знятий після Другої світової.

4. Озеро Сіху в Ханчжоу

«Західне озеро» — так перекладається Озеро Сіху. Досить часто його порівнюють з розташованим в Швейцарії Женевським озером. Женевське озеро і «Західне озеро» називають двома перлинами на Заході і Сході. На березі Сіху виростає один з відомих видів чаю Китаю — чай ​​Лунцзин.

Озеро Сіху розташоване в одному з адміністративних центрів міста Ханчжоу, який також відомий і має давню історію. Його вік понад 2200 років. За час існування Ханчжоу був столицею двох стародавніх китайських династій. Він був однією з семи найдавніших китайських столиць.

Ханчжоу в 13 столітті відвідав Марко Поло, відомий італійський мандрівник. У своїй книзі під назвою «Подорожі Марко Поло» Ханчжоу був названий «містом сьомого неба».

5. Теракотова армія в Сіані

Назване восьмим чудом світу, армія розташовується в гробниці Цинь Шіхуандіпо, китайського імператора. У ній знаходиться 8099 китайських статуй воїнів з кіньми, виконаних в повний зріст. Дане поховання було знайдено в 1974 році, поблизу міста Сіань.

Армія була похована разом з Цинь Шихуанді, першим імператором Цинь. Імператор в 210-209 роках до н. е. зумів поєднати абсолютно всі ділянки Великої стіни і об’єднати Китай.

Перед відправленням, обов’язково перевірте наявність місць в готелях і забронюйте номер заздалегідь.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: