Найкращий туристичний сайт

Основні визначні пам’ятки Золотих пісків

Розкішний пляжний курорт Золоті піски завжди привертав до себе туристів достатком розваг, гастрономічних надмірностей і піщаними пляжами. Однак довга і насичена історія Болгарії залишила після себе неймовірну кількість різних пам’яток в Золотих пісках.

Монастир Святої Трійці

Самим знаменитим пам’ятником, який обов’язково треба відвідати, є монастир Святої Трійці. Завдяки красі і неповторності, його ще називають Аладжа, що перекладається як «строкатий». Стіни монастиря декоровані майстерною фрескою, яка прекрасно збереглася. Наймальовничіша розпис прикрашає стіни каплиці. Відвідувачі монастиря зможуть відвідати всі приміщення святині, а також побувати в музеї, заснованому в 1906 році.

Музей при монастирі Аладжа

Серед численних музейних експонатів можна побачити релігійні артефакти і ритуальні предмети, старовинні одягу і ремісничі вироби. Крім того, тут є багата колекція виробів з кераміки.

Сам монастир розташований на високій скелі, а поруч є оглядові майданчики, звідки можна споглядати приголомшливу панораму курорту. Якщо ви бажаєте зупинитися подалі від суєти туристичного центру, то зверніть увагу на готелі Золотих пісків, розташовані поруч з монастирем. Варто відзначити, що всі вони користуються великою популярністю, тому подбайте про бронювання.

Церква Святого Іоанна Хрестителя

Безумовно, любителям культової архітектури буде цікаво відвідати церкву Святого Іоанна Хрестителя, розташовану в центральному районі курорту Золоті піски. Каплиця відрізняється особливою витонченістю, оригінальним архітектурним стилем і розкішним оздобленням інтер’єрів.

Виставковий комплекс Чифліка

Ті, хто хоче розбавити пляжний відпочинок цікавими екскурсіями, можуть відправитися в комплекс Чифліка, розташований в передмісті курорту, в селищі Батова. Зали музею пропонують відвідувачам ознайомитися з великою колекцією етнографії, яка дозволяє дізнатися особливості життя місцевих селян на початку 20 століття. Варто відзначити, що відвідування Чифліка не схоже на звичайні екскурсії, що проводяться в інших музеях. Відразу після знайомства з експонатами гостей запрошують покуштувати найкращі гастрономічні витребеньки болгарської кухні, а також гості зможуть продегустувати прекрасні домашні вина. Також на території музейного комплексу регулярно проводяться національні розваги, в яких гості теж можуть взяти участь.

Тут же є реміснича майстерня та кілька сувенірних крамниць, де представлений багатющий асортимент пам’ятних подарунків і сувенірів.

Прогулянки по місту також залишать масу незабутніх вражень, далеко від ультрасучасних районів міста можна побачити безліч чарівних архітектурних споруд, пам’ятників старовини і інші визначні пам’ятки Золотих пісків.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: