Найкращий туристичний сайт

Осінь в Торонто: фестивалі і фермерські ринки

Осінь в Торонто, найбільшому мегаполісі Канади — незабутня. У жовтні місто стає місцем проведення маси прекрасних фестивалів, в числі яких веселе святкування Хеллоуїна.

Екзотика і справжній Хеллоуїн

Хелловін в Торонто відзначають по-особливому — екстравагантно і більш ніж екстраординарно: в районі Черч-Уеллслі (в оригіналі — Church-Wellesley) проводять нетрадиційні ЛГБТ-паради.

В останній тиждень, що передує Дню всіх Святих в місцевих закладах громадського харчування гості можуть спробувати особливе меню і подивитися тематичні розважальні програми. У цей період вечірки проводяться кожну ніч, а безпосередньо в ніч на Хеллоуїн святкування поширюється на вулиці — костюмований народ, що ходить по домівках, вимагає солодощі; всюди можна почути моторошні, оглушливі містичні історії.

Восени в Торонто напередодні Хеллоуїна можна дізнатися багато про похмурих гілках історії цього міста. У цьому гостям міста допомагають численні тематичні екскурсії, на зразок тих, що проводяться фірмою «Muddy York Walking Tours»: піші прогулянки по старовинних тюрмах з їх страшними тортур камерами, місцевим кладовищ і легендарними місцями, що кишать привидами.

У Торонто в цей час є маса дитячих розваг — в ботанічних садах влаштовуються спостереження чудовиськ «на дикій природі», конкурси на кращий костюм і традиційний «Трик-о-Тріт», в ході якого діти випрошують солодощі у дорослих, обіцяючи, що не їх лякати.

Міжнародний кінофестиваль в Торонто

Також восени в цьому канадському місті проходить міжнародний кінофестиваль (Toronto International Film Festival). Окремі заходи в рамках фестивалю проводяться аж до середини жовтня.

Фестиваль Біла ніч (Nuit Blanche)

А відкритий фестиваль сучасного мистецтва «Біла ніч» (Nuit Blanche) в Торонто традиційно пройшов вночі 5-го жовтня. На вулицях Торонто виставляли роботи художника і китайського дисидента Вейвея Ай. Крім нього в проекті взяли участь не менше 500 діячів мистецтва з різних країн і, звичайно, з самої Канади. Це було дійсно масштабна подія.

Міжнародний Фестиваль Авторів в Торонто

Літературної є друга половина жовтня: місто прийме Міжнародний Фестиваль Авторів і більше 11-и днів всесвітньо відомі письменники будуть збиратися в Харборфронтском Центрі, щоб проводити там публічні читання, книжкові ярмарки, автограф-сесії і багато інші розважальні заходи.

Смачне гостинність — фермерські ринки Торонто

Торонто в жовтні, на додачу до всього іншого, це ще й місце, де з величезним пієтетом ставляться до збору врожаю. Незважаючи на свої розміри, густонаселених і сучасність це місто глибоко шанує сільське господарство і фермерські традиції. Так і по всій Канаді: сільське господарство тут є найпотужнішою гілкою економіки і дуже багато канадців працюють в цій сфері.

У жовтні тут можна буде скористатися чудовою нагодою відвідати безліч фермерських ринків, які до того моменту ще не встигнуть закритися з літа.

А грандіозні свята врожаю, один з яких традиційно проводиться в Даунсвью-парку в першу неділю місяця, слід відвідати обов’язково, якщо є бажання дізнатися більше про традиції та звичаї Канади. Тут ви знайдете масу веселих сімейних розваг, а також зможете особисто продегустувати смачні домашні супи, солодку випічку та інші страви.

Краса з усіма зручностями

Торонто — прекрасне місто, в якому будь-який знайде собі розвагу. Порада всім: відвідуючи цей мегаполіс, не забудьте відправитися в екскурсію до розташованого неподалік Ніагарського водоспаду.

Щоб відпочинок був максимально комфортним, задовго до поїздки ретельно продумайте свої умови перебування в Канаді: визначитеся, в якому готелі Торонто і як довго ви будете проживати, обов’язково попередньо забронюйте собі номер, з огляду на свої переваги і, зрозуміло, фінансові можливості.

Влаштуйте собі захоплюючий і насичений відпочинок разом з туристичним блогом!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: