Найкращий туристичний сайт

Океанаріум в Києві

Київ приваблює своїми архітектурними пам’ятками, славною історією і особливим шармом. Але, поряд із старовинними пам’ятками, є і нові, цікаві місця. Відносно недавно відкрив свої двері і Київський океанаріум Морська казка.

Київський океанаріум Морська Казка

Це перший океанаріум в Києві. Розпочав роботу з осені 2012 року і з тих пір розширив свою територію майже удвічі, значно поповнив свою колекцію.

Тут у вас є не тільки вільно погуляти по залам, відвідати 45-хвилинну екскурсію, а й поспостерігати за годуванням акул, дитинчат крокодилів, скатів, піраній, черепах і інших риб. Особливо дивує і приваблює можливість власноруч доторкнутися ската і морських зірок у відкритому акваріумі. Іноді навіть буває так, що скат забризкує відвідувачів водою.

Де знаходиться

Знайти океанаріум в Києві просто — він знаходиться поруч з метро Дарниця на нульовому поверсі торгового центру Дитячий світ, за адресою вул. Малятко 3. Так що можна не тільки подивитися на жителів глибин, а й провести шопінг.

Експозиція океанаріуму в Києві

У київському океанаріумі мешкають не одні риби — через скло добре видно різні водорості, корали і молюсків. Та й дизайнерські рішення на висоті — вхід охороняє страшний пірат Дейві Джонс, а сходинки відразу відводять допитливих вниз.

Перша палуба

Це напівзруйнований остов корабля, а його зяючі світлом пробоїни не що інше, як ілюмінатори, через які можна спостерігати за чарівним, глибинним світом коралів, що переливаються різними відтінками, а також за зграйками риб, шастають в цих лабіринтах. Камчатські краби і омари живуть в спеціальних биотопах, де створена оптимальна для них середовище проживання.

Тунель

Це родзинка океанаріуму. У ньому, відокремлені від водної товщі 8-сантиметровим шаром акрилового скла, відвідувачі розглядають строкатий підводний світ, мешканці якого незворушно плавають навколо. Це десятки і сотні риб — риба-ангел, червона крилатка, фугу і інші.

океанаріум "морська казка"

Гідробіонти

Таких на території океанаріуму налічується близько 200 видів. У напівтемряві, освітлені тільки слабким сяйвом великих біотопів, живуть в них медузи, риба-хірург, хрізіптери, акропори і інші представники.

Для малюків

Вони будуть просто в захваті після відвідування Немо-зони. Адже там їх чекає супутник дитинства — рибка-клоун, яку ми всі чудово знаємо по мультфільму. Ця хоробра рибка вже давно стала одним з улюблених персонажів. Але ж тут їх дуже багато — більше 20 видів. І всі вони розрізняються не тільки по яскравості, але ще і за розмірами.

Ну, а далі краще налаштуватися на серйозність і розглянути небезпечних мурен, прозорих медуз і рибу-мислителя, що застигла між камінням.

Субмарина

Екскурсія триває в ній, так як дорога з тунелю веде саме в підводний човен. Вона тягнеться до Touch-pool — відкритого басейну, в якому живе маса мешканців океанів, але найцікавіше, що до всіх ним можна доторкнутися. Саме це і змушує малюків і дорослих зупинятися біля резервуара.

Там можна погладити морського ската і доторкнутися до морських зірок, але робити це потрібно надзвичайно акуратно, дбайливо і ніжно, адже вони живі створіння! Не варто поспішати. Креветки-кардинали, величезна зелена черепаха, морські коники — все це приверне вашу увагу на довгі години!

Демонстраційне годування риб в океанаріумі Морська казка

Це захоплююче видовище! Тому багато хто намагається потрапити в океанаріум саме до цього часу. Адже корм не просто так кидають у воду, а годує вихованців дайвер, що автоматично перетворює процедуру в справжнє шоу. Не зайвим буде і супровід гіда. Звичайно, це додаткова послуга, але хто розповість про всі мешканців глибин краще, ніж професійний екскурсовод? Так що ваші знання про гідробіології, океанографії і підводний світ стануть значно глибше.

Розклад годування

Графік роботи Київського океанаріуму, ціни на квитки

Пн: 10:00 — 15:00

Вт-Пт: 10:00 — 19:30

Сб-Нд та свята: 10:00 — 20:00

Продаж квитків закінчується за пів години до закриття.

Дорослий (від 16 років): 120 грн

Дитячий (3 — 15 років): 80 грн

Послуги екскурсовода: 200 грн, група 30 осіб.

Також по певних днях надаються значні знижки для студентів, учасників АТО, пенсіонерів та інвалідів.

У будь-якому випадку відвідування океанаріуму в Києві — це не просто можливість «вбити час», а ціле подорож по морських глибин і морські глибини, враження від якого назавжди збережуться в пам’яті.

Як дійти від ст. м. Дарниця до океанаріуму

Вам потрібен вихід з метро Дарниця, що веде на сторону McDonald’s (будівля добре проглядається з платформи). Далі слідуйте за основним потоком людей між торговими латками. Незабаром ви вийдете до вулиці Андрія Малишка і на протилежному боці праворуч побачите багатоповерховий торговий центр Дитячий світ, вам потрібно прямо до нього. Океанаріум знаходиться на нульовому поверсі.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: