Найкращий туристичний сайт

Океанаріум Sea Life в Гельсінкі

Безумовно, поїздка в Гельсінкі не залишить байдужим нікого. Серед численних визначних пам’яток міста можна відвідати не тільки пам’ятники архітектури і мистецтва, сучасні науково-пізнавальні об’єкти, але і парки розваг. Одним з таких місць є океанаріум Sea Life, який розміщується на території парку атракціонів Linnanmaki.

Sea Life в Гельсінкі — перший океанаріум в Фінляндії

Sea Life відкрив двері для відвідувачів у 2002 році і став першим океанаріумом не тільки в самій Фінляндії, але і у всій Скандинавії. Численні виставкові акваріуми займають сучасна двоповерхова будівля, є у вільному доступі для відвідувачів протягом усього року.

Відвідування океанаріуму Морське життя дозволить вам дізнатися багато про мешканців підводного світу, ознайомитися з цікавими видами риб і морських тварин. В експозиційних акваріумах також мешкають акули, раки, медузи, морські зірки.

Більше 50-ти акваріумів

В цілому океанаріум Sea Life Helsinki налічує понад 50 акваріумів, заповнених морською водою. Найбільша ємність, обсяг якої становить 230 кубічних метрів, океанічна. Крізь неї прокладений тунель з високоміцного скла, завдяки цьому гості виставки можуть спостерігати за звичками морських мешканців зсередини.

Інтерактивне оформлення залів і спецефекти

Просторі виставкові зали Sea Life Helsinki мають інтерактивне оформлення, що дозволяє відвідувачам відчути себе палеонтологами, розкопують останки динозаврів. Дивовижні спецефекти віртуального морського берега, дають можливість відчути рух хвиль.

В океанаріумі створені всі умови для того, щоб наблизити відвідувачів до життя морських мешканців. В одному із залів можна помацати морського їжака або медузу і навіть побачити, як загоряються лампочки від струму, що виробляється електричним вугром.

Різноманіття підводного світу

Неймовірний і захоплюючий світ представлений в океанаріумі Sea Life Helsinki. За склом його акваріумів ви побачите сотні видів тропічних риб, морських коників, 10 видів акул, красу ширяють скатів, мурену і маленьких жаб. Багато з них занесено до Червоної книги. Деякі навіть спеціально виведені в рамках проекту по збереженню видів.

Показовий годування мешканців

Мешканців океанаріуму годують кожну годину, перше годування в 11 ранку. З путівника ви завжди дізнаєтеся місце і час годування морських тварин і риб. Варто зазначити, що для гостей з Росії є екземпляри путівників російською мовою.

Корисна інформація для туристів

Sea Life в Гельсінкі є не просто океанаріумом, але і вельми популярним місцем проведення різних заходів і шкільних екскурсій. Крім виставкових залів, тут є кілька кафе і магазин сувенірів. Щоденні екскурсії проводяться на трьох мовах, включаючи англійську.

Час роботи

Океанаріум Sea Life в Гельсінкі працює кожен день. Більшу частину року він відкритий з 10:00 — до 17:00, по середах з 10:00 — до 19:00. У літню пору океанаріум буває працює і до 20:00.

Адреса: вул. Tivolitie 10, м Гельсінкі.

Ціни на квитки

Дорослі (від 15 років) — 16 євро,

Діти від 3 до 14 років — 12 євро,

Учні, інваліди — 13 євро.

Діти віком до 3 років — безкоштовно.

Якщо купувати квитки в інтернет-магазині Sea Life, то виходить дешевше на 1,5 євро.

Відео з океанаріуму Sea Life Helsinki

Виставка восьминогів


Ви ось тут:


Ще статті по темі: