Найкращий туристичний сайт

Огляд музеїв в Каннах

Справжній діамант французької Рив’єри — Канни — у всіх на вустах, завдяки шикарним пляжам і гучним зборам богеми кінематографа. Однак в цьому місті також представлена ​​велика кількість різнопланових музеїв. Колекції та галереї здатні відібрати багато часу на ознайомлення без всяких жалю. Фонди музеїв Канн наповнені музичними інструментами, коштовностями, антикварними виробами, предметами мистецтва та іншими раритетами.

Музей де ля Кастр

Розташувавшись прямо в Замку старих Канн, музей де ля Кастр пропонує захопленим відвідувачам колекції археології Середземноморського регіону. Можна погодитися, що цивілізації Стародавнього Єгипту, Греції, Римської імперії, Ірану і Сирії, Месопотамії і Кіпру залишили після себе чимало цінностей і дивовижних експонатів. Поціновувачам мистецтва варто звернути увагу на твори орієнталістів і художників Провансу, представлених в окремій експозиції. Церква Святої Анни здивує великою колекцією музичних інструментів.

Морський музей

Неподалік від Канн — Королівський порт острова святої Маргарити — розташувався унікальний Морський музей. Его експонати складають скарби моря: підняті з дна скарби стародавніх цивілізацій після краху кораблів. Справжньою гордістю закладу є камера знаменитого на весь світ в’язня — Людини в Залізній Масці.

Галерея Мальмезон

Хоча фамільний особняк був зведений в 1843-му році, розвивати експозиції і функціонувати як музей він почав тільки з 1945-го року. Особливістю музею в тому, що весь його перший поверх надано під організацію тимчасових показів іменитих творців. Повертаючись в особняк знову і знову, ніколи не знаєш, які творіння мистецтва чекатимуть відвідувача на цей раз. Найгарніший внутрішній дворик також є місцем проведення різних вистав та виставок.

Міжнародний Музей Парфуми

Цінителі культового фільму «Парфумер» не повинні втрачати можливість візиту в даний заклад. Хоча даний музей розташувався в 25 км від міста, арії вдалому виборі готелю можна розраховувати на зручну транспортну розв’язку. У музеї можна отримати насолоду від запаху справжніх французьких ароматів, познайомитися ближче з складовими божественних запахів, дізнатися історію ряду популярних духів. Місцева оранжерея порадує вишуканим пахощами найніжніших рослин.

Галерея Еспас Мірамар

Відвідати даний заклад можна абсолютно безкоштовно. Тут представлені художні роботи різних стилів від місцевих авторів.

Галерея Вілла Домерга

Зведена біля підніжжя пагорба Каліфорнії вілла містить непогану картинну експозицію. Інтерес може викликати і виконання самої вілли, по стилю архітектури навіває спогади про Італію.

Крапельна галерея Белліні

Не так давно музей представляв справжню студію відомого автора. Тепер вона представляє велику експозицію картин.

Музей автомобілів

Оригінальний музей має в своєму розпорядженні значну колекцію різноманітних розробок провідних світових брендів. Тут можна познайомитися як з прототипами і класичними автомобілями, так і з сучасними авто. Вироби компаній Феррарі, Роллс-Ройс, Ягуар та Бугатті напевно зацікавлять кожного відвідувача. При цьому в музеї представлені авто, які брали участь у пробігу Париж-Дакар або заїзді в Ле-Мане. Поблизу музею розташований магазин з сувенірами.

Музей Фрагонара

Спеціалізований заклад, в якому зібрані твори видатного художника періоду останніх днів французької монархії і революції Жана Оноре Фрагонара, а також членів його сім’ї.

Музей фотографії

Оцінити значимість миті і краси окремих знімків запрошує музей фотографії в Каннах. Заклад пропонує відвідувачам різнопланові фотографії. Представлені зафіксовані портрети Пікассо та інших відомих діячів. Тут можна повністю перейнятися ідеєю музею «світ фотографій безмежний».

Щоб познайомитися з усіма музеями та іншими пам’ятками в Каннах — не вистачить одного дня. Тому забронюйте готель і вивчайте цей чудовий місто.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: