Найкращий туристичний сайт

Нові маршрути по Болгарії

Болгарія — це найвідоміша обитель піщаних пляжів на території Східної Європи. Однак якщо ви плануєте якось урізноманітнити свою подорож, то ця країна готова надати вам багато по-справжньому цікавих місць.

Рильський монастир

Розташувавшись високо в горах, монастир святого Іоанна Рильського як ніби притягує своїм величним виглядом. Звідси відкривається захоплююча дух панорама на громаду Ріла. Історія будівлі налічує приблизно 1 000 років, а тому важко уявити, яка кількість подій повідав на своєму віку храм. Також це місце вже давно стало метою багатьох православних аскетів. До туристів в Рильському монастирі відносяться дружелюбно і навіть можуть впустити вас на ночівлю.

Сім Рильських озер Болгарії

Виходячи з назви пам’ятки, не важко здогадатися, що ці озера також знаходяться в гірській місцевості. Якщо ви заберетеся вище, то вам відкриється чудовий вид, який чимось скидається на пейзажі з фільму «Володар кілець». Навколишнє середовище схожа на неземні творіння природи, а тому місцеві влаштовують тут ритуальні обряди, які допомагають їм зарядитися енергією на прийдешній рік. Кришталево чиста вода і неймовірна популярність у туристів — ось що об’єднує Сім Рильських озер.

Місто Копрівштіца

Якщо ви хочете відчути Стару Болгарію зсередини, доторкнутися до її культури і зануритися в історію, то місто Копрівштіца повинен стати головною метою поїздки. Це місце ніби завмерло в минулому: маленькі вузькі будинки, пам’ятники архітектури, кам’яні мости і мощені вулички занурюють туристів на століття назад. Копрівштіца розташовується недалеко від Софії, а тому дорога до історичного центру Старої Болгарії не буде складною.

Печера Горло Диявола

Пам’ятка з таємничим і страшним назвою знаходиться не в менш зачаровує місці — ущелині Тригради, яке представляє собою вузький каньйон зі стрімкими скелями і мережею гірських річок. Щоб потрапити в саму печеру, мандрівникам доведеться подолати 150-метровий тунель. У Горлі Диявола ви побачите красивий підземний водоспад.

Перед поїздкою рекомендуємо вам заздалегідь продумати маршрут подорожі по Болгарії і забронювати номери в готелях. Всі кращі готелі країни ви знайдете в каталозі.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: