Найкращий туристичний сайт

Нічне життя Лісабона: що подивитися і куди сходити

Відправившись в Португалію, кожен турист мріє привезти не тільки приємні серцю дрібниці, але також і чудові спогади. Гостей столиці зустрічають освітлені тихі вулички, що хвилюють звуки фаду, затишні бари і ресторанчики, які відкриті до самого ранку. Для любителів нічних розваг відкриті численні клуби, дискотеки, майданчики з живою музикою.

Нічне життя Лісабона

Щоб після нічних розваг не довелося довго добиратися до місця відпочинку, можна скористатися послугами 3-х зіркових готелів розташованих біля набережної Лісабона. Звідси рукою подати до метро — всього 3-5 хвилин ходьби. На заході можна прогулятися по тихих алеях парку Едуарда VII.

Що подивитися в Лісабоні ввечері

Найкращі нічні клуби Лісабона розташовані на набережній Тежу, в районі доків. Це справжня мекка для відпочиваючих. Культові бари і ресторани розташовуються в районі Байрру-Алту. Портова нічне життя Лісабона кипить, але її осередок — квартал Рібейра в старому місті. Не менш популярні ввечері і Віла-Нова-ді-Гайрі, і Матузіньюш.

Прогулянки по місту: тихі вулички району Байрру-Алту

Приїхавши в місто, молодь і просунуті туристи обов’язково відправляться в район Байрру-Алту, де всіх гостей зустрічають тихі вулички старого кварталу. За келихом пива або хорошого вина прийнято зустрічатися з друзями в барі. Тут же приємно можна поговорити і послухати музику.

Кафе і ресторани Лісабона

Ресторан Павільяу-Шінеш в районі Прісіпі-Реал

Після прогулянки можна буде відправитися до Прісіпі-Реал, де вечір скоротати пропонує «Павільяу-Шінеш», що відкриває свої двері чесної публіці з 2 години дня до 2 ночі.

У цьому місці завжди приємно, оскільки власники зробили все, щоб «Китайський павільйон» прославився своєю неймовірною атмосферою і гостинністю. Відвідати це місце рекомендується ще і тому, що це — справжнісінький міні-музей. Безцінні експонати виставлені на вітринах.

Переходячи із залу в зал, можна таким нетривіальним способом познайомитися з історією Лісабона. Східний колорит ресторану прекрасно підкреслять лавками і банкетками, невеликими столиками і атмосферою ресторану. Спокійна музика, задушевна атмосфера, некваплива бесіда і повноцінний відпочинок — все це можна знайти в Павільяу-Шінеш.

Ресторан Сноб на Руа-ду-Секули

Ще один нічний ресторан Лісабона, де побувати просто зобов’язаний кожен турист. Розташувався ресторан в безпосередній близькості до Прінсіпі-Реал, на Руа-ду-Секули.

Це місце люблять жителі Лісабона, в тому числі політики, артисти, журналісти. Спокійна і миролюбна атмосфера, відмінні блюда — самий соковитий і смачний стейк у всьому місті готують саме тут, тиха спокійна музика, затишна атмосфера, елегантна обстановка в англійському стилі…

А ще. Відомо місце тим, що власник зберігає коштовний годинник, в яких немає стрілки. Це говорить про те, що місце створено для відпочинку без суєти — часу тут ніхто не засікає.

ресторан "сноб", лісабон

Кафе в старій портова зона Лісабона

Колись тут були тільки склади… і ніяких відпочиваючих. Часи змінилися, сьогодні в доках Лісабона зосереджені найпопулярніші ресторани і бари Лісабона.

Одним з таких є Кафе-да-Понті, яке приймає відвідувачів майже до світанку — до 4 години ранку! Саме тут можна насолодитися живою музикою, а в неділю випробувати свій вокальний талант, заспівавши в караоке.

На березі є Кафе-Ін, де в «Імперіалі» — спеціальних склянках — літніми вечорами подається відмінне пиво. У такому келиху пінний напій здається особливо смачними і хмільним.

Нічні клуби Лісабона

Після тихого і затишного бару пора розім’ятися на дискотеці. Для цього потрібно з доків і Белена відправитися в зону гучної нічного життя — Роша-Конде-ді-Обідуш.

Найпопулярнішим місцем по сусідству з Доком Санту-Амару вважається « Докс-Клаб ». Це галаслива нічна дискотека міста, де з вечора до ранку гримить музика різних напрямків. Самою ж ліберальної визнана дискотека « Кінгз-анд-Куїнз », де веселяться люди з різними смаками.

Драйв панують в Лісабоні всю ніч до самого ранку. Нудно не буде нікому!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: