Найкращий туристичний сайт

Найкрасивіші села світу: затишні місця для відпочинку

Якщо ви зі здриганням згадуєте, як родичі лякали вас поїздкою в село, то звістка про подорож в описані надалі селища викликало б у вас практично дитячий захват.

Сіракава-го в Японії

Будиночки жителів побудовані біля підніжжя гори Хакусан. Тут популярний архітектурний стиль гасссхо. Будівлі з трикутними солом’яними дахами виглядають акуратно і трохи казково. Неподалік розташований замок Огівачі, звідки відкриваються чудові панорамні види. Дістатися до Сіракава-го можна рейсовим автобусом з міста Такаяма.

Бібурі в Великобританії

Поети і художники їдуть в це село в графстві Глостершир за натхненням. Здається, ніби час тут зупинився. Вузькі стежки, будиночки XVII-XVIII століття, церква святої Марії, ткацькі майстерні XVI століття. Громадський транспорт тут не їздить, тому нічого не порушує первозданної краси. Щоб сюди дістатися, потрібно на залізничному вокзалі Паддінгтон сісти в поїзд до Кембло, а там орендувати машину або викликати таксі до Бібурі.

Венген в Швейцарії

Тут не їздять на автомобілях на бензині, віддаючи перевагу електромобілям. Будиночки місцевих жителів розташовані на висоті більше тисячі метрів, що перетворює взимку село в ідеальний гірськолижний курорт. До угор ходять потяги з міст Лотербрунен або Інтерлакена.

Заансе-Сханс в Нідерландах

Щоб зрозуміти, як виглядала Голландія в XVII столітті, потрібно приїхати в село Заансе-Сханс. Вона розташована в 20 хвилинах їзди від Амстердама, але разюче відрізняється від столиці. Сучасна цивілізація не торкнулася цього краю. Тут можна побачити вітряні млини, фламандські будиночки XVII століття, майстрів, які розписують фарфор, виготовляють і продають дерев’яну взуття.

Еззе у Франції

Сівши на автобус в Ніцці або Монако, через півгодини вже можна опинитися в скелястій селі на середземноморському узбережжі. Завдяки розташуванню на пагорбі, Еззе вдавалося протистояти протягом століть загарбникам, хто вчинив замах на цей шматочок раю. Стара частина міста просякнута історією — барокові церкви, дзвіниці, ворота в село XIV століття.

Паріанган в Індонезії

У цьому селі проживає народ мінангкабау, тому вдасться дізнатися максимум інформації про культуру і звички корінного населення. Тут відкриваються погляду красиві природні пейзажі, будиночки з традиційними загостреними дахами і плетеними стінами з ротанга. Село межує з діючим вулканом Мерапі, який не раз вивергався за останні двісті років. ДО Паріангана ходять рейсові автобуси з міста Батусангкара.

Савока на Сицилії

Шанувальники фільму «Хрещений батько» приїжджають в Савока, щоб побачити основні місця-локації, де проходили зйомки, включаючи знаменитий бар Вітеллі і церква Святої Лючії. Любителі історії відправляються в монастир Капуцинів, до руїн фортеці ді Пентефур. Дістатися в Савока можна на автомобілі з будь-якого курорту острова Сицилія.

Калета Тортелье в Чилі

Калета Тортелье розташувалася на скелі. Тому свій автомобіль доведеться залишити за межами села, і продовжити свій шлях по «чилійської Венеції» пішки. У повітрі витає аромат кипарисів і натуральної деревини. На палях підносяться дерев’яні будиночки, а їх ніби оперізують мостові і сходи з того ж матеріалу.

Куа Ван у В’єтнамі

Тут немає якихось визначних історичних будівель, будівель-шедеврів архітектурного мистецтва. Ця рибальське село славиться своїм незвичайним пейзажем на неприступний величезний стрімчак. Життя місцевих жителів протікає на воді. Живуть вони в різнокольорових будинках-плотах, школа також розташована в одному з плаваючих будиночків. Човнів тут більше, ніж самих будівель. У бухті Ха Лонг потрібно найняти пліт, на якому і вийде дістатися до села.

Сиди бу Саїд в Тунісі

Це село залучає представників творчих професій, які хочуть жити і працювати, щодня спостерігаючи за синявою Туніської затоки. Тому в Сіді бу Саїд є безліч оригінально оформлених кафе, художніх галерей і магазинчиків. Всі будиночки витримані в одній колірній гамі. Стіни пофарбовані в білий колір, а все інше (віконниці, ворота, декоративні елементи) в блакитний. Зі столиці ходять потяги до села.

Дивуйтеся і захоплюйтеся разом з блогом про туризм!


Ви ось тут:


Ще статті по темі: