Найкращий туристичний сайт

Музей Сальвадора Далі в Брюгге

Музей Сальвадора Далі в Брюгге — один з численних музеїв майстра, розташований в Бельгії, в високій та стрімкій вежі Белфорд. Як і вежі на картинах Дали, вона висловлює людське велич і віру Особистості в свої сили. Що підноситься на площі Ринок, її видно звідусіль в місті, з неї можна насолодитися видом будь-який міський вулиці, канали, собору. Перший поверх башти займає Музей-Галерея Експо Маркіза де Пуболь.

Похмурість середньовічних баштових стін майстерно подолав художник і дизайнер Гранд Опера, шанувальник творчості Сальвадора — Барон Сен-Міттельфінгер. Він перетворив Галерею в сліпуче твір мистецтва: через гротескні середньовічні ворота ви проходите по ряду чуттєвих будуарів, щедро розфарбованих улюбленими квітами Людини-Нарциса. Золотий, перламутровий і шокуюче-рожевий насичують атмосферу залів чуттєвістю і еротизмом, так високо превознесённимі Дали.

У колекції музею Сальвадора Далі в Брюгге містяться тільки оригінали, перевірені Фондом «Гала — Сальвадор Далі». Ви побачите: скульптурні портрети і гравюрний верстат майстра, ілюстрації до пригодам Казанови і «Алісу в Країні Чудес». Підійдете до «космічним» слонам на комариних ніжках і до голови великого Провокатора на блюді з срібла, поданої з гарніром з морських черепашок і крилець ангелів.

скульптура "космічний слон"

В Галереї можна фотографувати, а також присісти на диванчик, щоб продовжити задоволення, милуючись шедеврами самого прославленого майстра сюрреалізму.

У музейній крамниці можна придбати картини Далі з сертифікатом справжності, покуштувати червоного ігристого з бельгійським праліне — улюбленим поєднанням сластолюбивого Гурмана, придбати пляшку шампанського з портретом Самого на етикетці.

У п’яти хвилинах мірного кроку від музею Сальвадора Далі, на тихій центральній вуличці Брюгге за адресою Goezeputstraat, 5, розташований Bonobo Apart Hotel, розмістившись в якому, ви ніби й не покинете світ епатажного Генія.

Можливо, це буде єдиний раз, коли ви знаходитесь так близько до розгадки всіх Його таємниць…


Ви ось тут:


Ще статті по темі: