Найкращий туристичний сайт

Музей підводних скульптур в Канкуні

У мексиканському місті Канкун розташований найдивовижніший музей, експозиція якого виставлена ​​під водою. Цей незвичайний музей підводних скульптур розмістився на самому дні Карибського моря в Національному парку Канкуна і визнаний одним з найцікавіших культурних об’єктів в світі.

Дайвінг-екскурсія в підводний музей Канкуна

Щоб насолодитися цим прекрасним видовищем відвідувачам доведеться одягатися в спеціальне спорядження і спуститися під воду. Такий дайвінг в Мексиці вам запам’ятається надовго і залишить масу позитивних емоцій. Після короткого інструктажу, в супроводі досвідченого інструктора можна сміливо здійснювати занурення.

Головна думка

Численні скульптурні композиції в музеї MUSA (Museo Subacuatico de Arte) вже облюбували морські мешканці, додавши в їхній вигляд таємничості і чарівності. Головною метою творців було не притягнення туристів, а показати, наскільки сильно страждає навколишнє екологія від натовпів численних мандрівників. Практично в кожному готелі Канкуна, гостям пропонують зробити цю незабутню екскурсію.

Багата колекція музею підводних скульптур в Канкуні

Всього музейна колекція нараховує понад 400 скульптур, а експозиція називається «Тиха еволюція». Вона відображає історію людей, починаючи з древніх народів майя до нашого часу. Основний акцент зроблений на таких моментах історії, як «Завоювання», «Революція» і «Незалежність».

Кожна скульптура, яка відображає конкретну людину, виготовлена ​​в натуральну величину. Щоб створити таку колекцію, майстру знадобилося 1,5 року, 400 кг силікону, 120 тонн цементу і майже 4 кілометри скловолокна.

Всі скульптури розміщуються на нерухомому постаменті, його вага становить майже 2 тонни, що дозволяє фігурам стояти нерухомо під напором хвиль і течії. Скульптури знаходяться на глибині 10 метрів, створюючи враження раптово поринула під воду цивілізації.

Відео про музей під водою в Канкуні

Дана документальна зйомка підводного музею в Канкуні наочно ілюструє установку експозиції «Silent Evolution» і дає можливість поспостерігати за роботою скульптора Jason deCaires Taylor.


Ви ось тут:


Ще статті по темі: